şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
  • furkan dedeye ne oldu bilen dm.
  • ardahanla yasin barzolarını ameliyat et reyiz, arkandayız.
  • neyse izleyin karışmıcam izleyince sarıyor heralde
  • ardahan adanalı skillerini açarsa papatya karşısında bir şansı olabilir.ulan benim zevkine dayak yemeye giden adanalı arkadaşlarım var.
  • bu yunus emrenin iqsu çok net düşük ya da kafaya çok fazla darbe aldı.

başka bir açıklaması olamaz, tam dayaklık.
  • sol frame'de görünce acun elendi sandığım non-survivor temalı show programı.
  • yunus emre’yi gerçekten dövüşçü zannedenler sadece instagramındaki videolara baksın :d arkadaşlar ben de ortaokulda siyah kuşak kareteciydim hani yazılırsın ve spor olarak yaparsın ya bununki o hesap :d benim karete hocam takribi 15 sn içinde mma kurallarıyla yunus emre’yi perte çıkarırdı. 0 şaka.
    not:hocam 58 yaşında şu anda
    edit: gerçekten hiçbir bilgim yok ama eminim bunun bir yerlerde madalyası derecesi falan da vardır. hatta türkiye, balkan vs şampiyonu falan gibi unvanları da olabilir. onu da şöyle düşünebilirsiniz; türkiye quidditch turnuvası şampiyonu arkadaşım da var benim, he işte aynı mesele xd
  • yunus emre ardahan’ı tek eliyle nehirin karşısına fırlatır siz ne anlatıyorsunuz mk
    mma reyiz tek siz hepiniz ulan.
  • hadi be yunus emre, şu ergen mıknatısı gönüllülerin içinden geç. mert’i yedirdik seni yedirmeyiz aslan parçası
  • lan adanalı olmasak bilmicez, adanalıların kavgası bu işte al izle
    ardahan vs yunus emre link