• instagram da sunucularına bedava stres testi yaptırmış oldu. mark acun'u arayıp bi teşekkür çakar artık.

öte yandan survivor kapsamında böyle yarak kürek işlerle uğraşıldığı ortaya çıkınca amerikan yapım şirketi (her kimse artık) survivor'ın haklarını acun'dan alır mı acaba?

var bi hayalimiz.
  • ersin ve ardından mert’in elenişi ile survivor duraklama devrine hele bu akşamki instagram reklamları ile benim gözümde gerileme devrine girmiştir. pandemi normalleşme süreçleri ile reytingleri düşmeye başlayacaktır. yunus emre ve elif dışında da kimseyi desteklemiyorum.
  • berkan’ın sevgilisi ağlayarak izliyordur yayını..
  • barış'a dikkat edin kolalara çok yakın duruyor, dondurma olayı gibi olmasın sonra*

edit: lan şaka yaptım ama adam çaktırmadan ikinci şişeyi açtı.
  • özgürlüklerin geliştirilmesi gerekirken insanları mimlemek için nasıl sosyal medyaya tc ile girilsin denilir aklım almıyor. kaldı ki bunun konuşulacak yeri burası mı?
  • lan yoksa o furkan bu furkan olmasın. tam paralı troll kafası.

kardeş az git ötede oyna komik videolar falan sun
  • su aralar instagram canli yayinda parti yapiyorlar. 'yapacaginiz isi zikyim. bu ne amk? survivor diye geldik hergün parti yapiyorunuz' der gibi kösede durup partiye katilmayan tek kisi yunus emre reis. gündüz saat 17.00'da 32* sicaklikta parti mi olur amk? zaten dans edisleri, egleniyor gibi davranmarinin yapmacik oldugu cok belli oluyor. yarismacilara zorla sponsor icecegini iciriyorlar falan.

acun belli ki yarismacilarin instagram takipcilerine göre tavir takiniyor . yunus zaten yarismaya katilmadan once acmis hesabi. bir günde yüklemis paylasimlarinin cogunu. acunn yarismaya katilanlarin instagram hesabi olmasini istemis olabilir. ne olursa olsun milyonlarin söylemek istedigni canli yayinda acuna pat diye söyledin ya emre inan sandalyede oturuyor olsam gülmekten düserdim.

bu arada silivrispor mma takiminin ismi berkan ile bir alakasi yok.
  • adam almış yanına yirmi kişi bacasız fabrika valla. ister oyun oynatıyor, ister parti verdiriyor, isterse beşerden maç. ve çok iyi para kazanıyor. yani biri bana bir hayal kurmamı ve bu şekilde çok para kazanacağımı söylese bunu hayal edemezdim. helal olsun.
  • berkan’ın pembe tshirtli dansçı abladan minik minik kaçtığı dans pisti olmaktadır ajsjkemd kız ne zaman yanaşsa berkan reis arkasını dönüyor uzaklaşıyor bir ara çimlerin oraya kadar gitti kadrajdan cıktı hahaha yenge kızmasın diye ne yapacagını sasırdı, adamsın reis
  • hepsinin amk!
hesabın var mı? giriş yap