şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
  • yalakalık düzeyinin abartılmasının sonucu olarak -şu anda- survivor ekstrayı kapadım.
  • cemal cani ben de yapay buluyorum ancak bir kişiyi eleştirirken cinsel yönelimi ile bel altı vurmak çok ama çok acizce.
  • az önce extra programında bir aile gösterdiler. 10 kişi vardı herhalde. aynı evde yaşıyor olmadıklarını düşünerek hepsine ceza yazılması lazım.

sokağa çıkma yasağı var millet birbirinin evine gitmiş. hayret amk.
  • artık gerçekten bunu izlememenin bir ayrıcalık olduğunu düşünmeye başladım. yarışmacıları sayenizde her yerde görüyoruz. hepsi tontik. bunlar hayatta kalmıyor, hayatlarını yaşıyor.

kesinlikle ayrıcalıklıyım. bana ne bilmem kimin bilmem nereye taşı sokup sokamadığından. evet.
  • yunus emre bugünkü esprilerinden sonra her anlamıyla survivor olduğunu göstermiştir. gerek yarışma performansı gerek reality gerek yakışıklılık gerek komiklik ne ararsan var adamda. bu seneki diğer tiplerin yanında şampiyonluğu en çok hak eden yarışmacı.

https://youtu.be/jexnmrwvqlk
  • cemal can’ı samimi bulan arkadaşlara hayatta başarılar diliyorum. siz bu saflıkla ilerde zor seyler yaşarsınız.
  • cemal can'ı samimi bulanlar mı varmış? kerimcan ne kadar samimi ise cemal can da o kadar samimi. ne eksik ne fazla.
  • sosyal medyada danla biliç mi adem kılıççı mı deniyor. kusura bakmayın da adem’in sol taşağı > danla
  • aycan fenerbahçe amblemini çizdiğinden beri oyun alamıyor üstüne ali koç selam yollamış.
    elenmesi yakındır.
  • insanlara hakaret etmemeyi öğreneceksiniz diyip, kendisi barış ve destekçilerine eden enteresan bir yazar bulundurmakta olan başlık. kendisine kardeş sen ne değişik bir şeymişsin be demek istiyorum.