şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
  • yasin, evrime konusma tarzinin rahatsiz edici oldugu konusunda iki kere uyarildi. sebebi “izleyicilerin” rahatsiz olmasiydi. acun buralari okudugunu soylemisti. bir “izleyici” olarak bende senin yunus emreyle konusma tarzindan rahatsizim. kanal sahibi olman sana saygisiz bi sekilde konusma hakki vermez.
  • bu hafta sms sıralaması neden açıklanmadı.
    not:ben de kalabalığa yürümeyi seviyorum tek başıma

düzeltme sms sıralaması verilmiş :
    1. elif
    2. sercan
    3. sarı fırtına
    4. aycan
  • murat özarının sesini duymamak için extra izlemiyorum. ne zaman izlesem bu adam konuşuyor diğerlerini de bağıra çağıra bastırıyor. bu adamın orda ne işi var yorumları hiç sağlıklı değil ! paso saçmalıyor
  • bu akşam ekşi sözlük, instagram ve twitter ekibine gerçek sosyal kitlenin kimde olduğunu göstermiştir arkadaşlar. acuna önerim ergenlerin takiplerini önemseyeceğine asıl kitleyi ekşiye girerek görebilirsin.
  • yalnız şunu hissettim, acun yunus emre'ye büyük kurulmuş..

en sert, en atarlı giderli, en racon kesen abiler bile acun ılıcalı karşısında eyvallah çekiyordu..

yunus emre tarzını ilk kez gördük..

acun bunu unutmamış.. konseyde "abi ben de evrimle tartıştım döndüm arkamı gittim" deyince, acun hiç de yumuşamadı, bayağı giydirdi, yunus emrenin "nisa'ya koca götlü" dediği olayı hatırlattı..direkt bunu dedi..ve yüzündeki ifade çok sertti..

nasıl olur bilmiyorum..

ha yunus emreyi de kimse kahraman yapmasın..

"abe seni çok çeviyom abe..abe iyi ki getirdin beni abe" diyen bir adam bu..

sadece yarışmanın ilersi için nasıl olur ona dikkat çekmek istedim..
  • yürüyedur sarı fırtına. götü başı ayrı oynayanlar ayağını denk alsın.

the king in the north!
  • bu murat özarı gibilerinin olduğu yerde kadınlarla münakaşaya girmeyin, sırf kadınların gözüne girebilmek için haklıysanız bile sizi satar kadının tarafını tutar çevredekileride gaza getirir bir güzel linç yersiniz.

özet: m.özarı tam bir amguard
  • yunus emre birinci çıktığı için ilk defa sms sonuçları açıklanmadı. hayırdır ajur?
  • bu kadar salak bu programı izliyor demek