• bu yıl acunun oyuncularla içli dışlı olup tavırlarında taraf tutması, denge denge takım dengesi diye uğraşırken daha çok dengeyi bozması, kurgucuların en gerekli yerleri paylaşmaması veya taraflı şekilde tvye yansıtmaları sonucunda hiçbir olayı aslında net göremiyoruz eskisi gibi. kısacası izleyenler manipüle ediliyor kurgucular sayesinde. ve bu yıl saçmalar saçması kararları görüyoruz. bu oylama sistemi, yok kadınların yakından atması, yok biri sakatlanınca oynayıp oynamamasına karşı takımın karar verebilmesi gibi dışarıdan bakınca gerçekten saçmalar saçması bi düzen var. izlenebilme kalitesi yerlerde resmen bunları farkedebilenler açısından.
  • evrim çürük elma gibi , yanında ,yakınında kim varsa kendisi gibi çürütüyor, fakat gönüllülerde bunu anlayacak zeka pırıltısı yok.
  • çoluk çocuk doluşmuş ekşi olarak şuna karşıyız buna oy atıyoruz haydi oylar xxxxx'e. gibi yazılarla karşılaşıyorum.

4 aydır o etki görülmedi hatırlatırım.
  • survivor gerçekten de hayatın ta kendisiymiş. bakıp bakıp ders alınmalı;

cemal can, evrim gibi birine sahip çıkarak, geçmişinde tüm yaptıklarını bildiği halde güvenmeye devam ederek kendini bitirdi. tüm sempatikliğini kaybetti. oysa arkadaşı nisa’yı dinleseydi ve evrim’e hakettiğini verip yazdırsaydı herkesin sempatisini kazanacaktı. artık şampiyon olması, finale kalması bile mümkün değil.

ders alınmalı gerçekten. hayatta böyle kişiler karşınıza çıkarsa muhattap bile olmamalı, asla güvenmemeli yoksa sizi de pisliğe batırır. yazık bir de soruyor “gerçekten elif’e öyle bir şey dedin mi?” diye.

artık yunus emre’nin tek rakibi barış ve nisa.
  • acun ılıcalı kaç para veriyor sizlere bu başlıkları açmak gundemde tutmak için? kaçınız adamın satılık hesabisiniz? dünyada bu denli problem varken survivor'da neyin nesi? adam eski eşine ödediği nafakayi sizin desteğinizle kazanıyor enayiler.
  • yazmayayım diyordum da, hakeden isimler performans olarak elif, berkan, sercan, nisa. barış'a gelince başlarda iyi performans gösteriyordu ancak defalarca belirttikleri gibi sakatlığı bu aralar ona engel oluyor, iyileşme gibi bir durumu oluraa eski günlerine döneceğini düşünüyorum. ayrıca barış'ın bugün bahsettiği oyuna çıkıp çıkmama mevzusunda cemalcan'ın neden bunu şimdi söylüyorsun tepkisi, sinsiliğini gerçekten aşırı ele verdi. neden söylemesin? madem tepkilerden korkuyorsunuz o zaman az vicdanlı olun, siz dondurma olayını söylerken kimse sizi susturmadı, gayet çatır çatır konuştunuz. nisa hariç gönüllüler takımını aşırı itici ve yapmacık buluyorum. samimiyetsiz şoparlar. son olarak yunus emre favorim, en samimi onu buluyorum, beni güldürüyor ve beb güldüren insanı severim.
  • evrim'in, barış'ın menajerleri tarafından barış'ı birinci yapması için survivor'a gönderildiğine yemin edebilirim.
    ama ispatlayamam.
  • ulan barış silksin sizi yav zorla adami destekletiyosunuz sakat olmasada sürünmeli parkurlarda yavaş, düz koşuda aldi başını gitti,doktor rapor vermiş karsi cikmissiniz hala atip tutuyorsunuz parkuru önde bitirmenize rağmen de yenemiyorsunuz ve barışa saldirdikca smsleri domine ettiğini idrak edemiyicek kadarda survivor dan uzaksiniz,insallah barış olur sampiyon olamazsa da mma reis olsun
  • bu arada bir nokta dikkatimi çekti. 1 hafta önce barış gönüllülerdeyken ünlülerdeki kişilerle olan oyunlarda oynamadı. muhtelemen ünlüler sercan, aycan, elif, yunus dörtlüsü barış sakatsa oynamasın dediler sorun etmediler. mavi takım ise doktora abartı tepki verip oynamasını sağlamış. iki takım arasındaki fark çok bariz belli. sercan'ın dediği gibi gerçekten halka oynuyorlar ve mağdur edebiyatı yapıyorlar, daha çok sevildiklerini sandıkları için..
  • cemalcan seni artık danla bile kurtaramayacak. aptallığına doyma.
hesabın var mı? giriş yap