• metin kuş kırmızılara "elif yarışsın mı" diye sormadı, neden?

barış'ın sakatlığında, metin kuş mavilere "barış oynasın mı" diye sorduğunda, evrim hanım barış sakatken "oynayacak tabii" demişti.
  • eğer evrim sercan yazarsa 4 kişi potada lan hahaha.

ama yasini yazacaktır.

edit: başta sercan yazacaklar gibi durdu. ama bu sürekli biz gerçek takımız ayağı yapanlar birbirine düşman olduğu için ilk fırsatta hepsi birbirini vurmayı seçti.
  • hadi evrim sen de sercan yaz da hepiniz çıkın.
  • amk yine yasin potada. evrim kendisini yazmadıkça kurtulamayacağız sanırım kendisinden.
  • sanki bu mağlubiyetin suçu hepimizin diyerek anlaşmışlar ve nasılsa elif yoktu, zaten dokunulmaz diye 4 isim çıkaracaklar ki gayet mantıklı bir sonraki dokunulmazlıkta kaybetseler bile isim yazmalarına gerek kalmaz.
  • ciddi ciddi şu sorunun cevabını merak ediyorum:

kazandığı oyun sonrası (oyun bitmiş gitmiş, ortada herhangi engelleme yok.) kendi kendine atamıyor diye sevinen yasin’e tatava yapan barış. berkan’ın kazandığı oyundan sonra ardahan’ın da belirttiği gibi 15 saniye “anırması” onun ne kadar saygılı, sportmen, başarılı olduğunu mu gösteriyor?

barış benim gözümde cenaze namazı kılan nihat doğan. amacı sadece kameralar. ki berkan gönüllülere geçti ben ünlüleri tutmaya başladım. abi takım yine garipti tamam da berkan’dan sonra cidden bir şeyler oldu. herkes bağırmaya, anırmaya, saçma sapan şeyler söylemeye başladı. normalde berkan’ın performansı, enerjisi kazanması için etkenler de bu adam gitgide hayvan gibi davranmaya başladı.

illa ki seveni var zaten adam ilginç biri, bu hafta oyları da eminim yüksek olur. halkımız da sağolsun papağan gibi ortalıkta “babako babako, trankino” diye diye dolaşmaya şimdiden başladı. allah sonumuzu hayır eylesin.

en çok da bu adamlara karşı çıkan, yeri geldiğinde kendi adamına bile karşıya saygısızlık yaptığı için azarlayan mert’e üzüldüm. onu da başta sevmezdim ama en azından efendi bi karakteri vardı.
  • ardahan ın resmen s..ıp sıvadığı konsey olmuştur. lan yasini niye yazıyorsun kamil. gitmiş beni yazın demiş bir de.

yasin in bil bakalım oyunundaki donuk halini şimdi anlamış olduk. eğer yarında kaybederler ise veya kazansalar bile bu hafta ardahan gidecek gibi gene sinsi evrimi izleyeceğiz anasını satayım..

sercan da saf mıdır nedir. kırmızı takımdan kimler potaya girerse girsin sizden birisi gidecek işte.
  • bundan 2 hafta önceki takımlar kurulduğunda, biz şöyle birbirine bağlı takımız, diğer takım böyle birbirini sevmiyor diye bır bır öten şirinlerin, bugün o takımdan sadece sercan kendi takımlarında olmasına rağmen onu değil de birbirlerini yazdığını gördüğümüz yarışma. hayranlık uyandırıcı, göz yaşartıcı bir sevgi gerçekten.
  • ah evrim be yazsaydin da şu barzo yasinden kurtulsaydık.
  • ardahanın bugünki havlaması ve berkana anırma demesine çok takıldım.sen önce bi düzgün türkçe konuşmayı öğren ardahan.tamam tiklisin fln da her lafında lan olm gibi argo kelimeler kullanıyorsun ve düzgün cümle kuramıyorsun.yakışmadı sana tüm halk çocuğu sempatini kaybetmişsin twitter yıkılıyor.seni hiç bir zaman samimi bulmamıştım hislerim doğruymuş.
hesabın var mı? giriş yap