• sercan , nisa hakkındaki düşüncelerini söylerken arka fonda yıldız tilbe'den aşk laftan anlamaz ki şarkısı çalsın.

ramizdayiniz da derdi ki zamanında bir şarkı istiyorum kardeş senden. son bir şarkı. bir ihtimal daha var. o da ölmek mi dersin?
  • barış övüldükçe duygulanan bir ben değilim dimi :))
  • serco nisa’dan yediği reddi hala sindirememiş belli. *
  • sercan elif’i överken bile nisa’ya laf sokmaya çalışıyor. tipik reddedilmeyi hazmedemeyen adam tipi.
    sms oylamasının yanlış zamanda yapıldığı yarışma ayrıca.
  • sercan elif ve evrim'den bahsederken ne kadar çok "kadın olarak" dedi. sanki cinsiyetçi bi yapısı varmış izlenimi yarattı.
  • evrim'in an itibariyle samimiyetsiz ponpon kızların ve onların aptal fanlarının içinden geçtiği yarışma.

edit: imla
  • yasin'le ne kadar benzer karakterdeymişim dedim yarışmacılar yasin'i anlattıkça. ben de 1 tane pirinç için bile hak geçmesin diye eşit olarak bölüştürür, aç olsam bile ben dayanırım nasılsa diye düşünerek kendi yemeğimi de paylaşırım. adaletten, paylaşmaktan, hoşgörüden anlamayan insanlara da yargı dağıtırım. dur yasin'e oy atayım gaza geldim kimseye oy atmamıştım.
  • evrim , yasin için tanımayan sevemez dedi. sanki evrim' i tanıyanlar çok sevdi.
  • iclerinde yine en hakikisi evrim. nisa gibi o kötü bu kötü diye arkasından konuşup yüzüne canım cicim yapmadı
  • evrim konuşurken, nisa'nın miimiklere, gözlere ne güldüm bee.
hesabın var mı? giriş yap