şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
  • madem durum bu kadar nisa'nın lehineydi, kız neden çıkıp da sercan'ın o kadar tek taraflı değildi, notlar var laflarına "aç oku lan ne yazmışım pis sapık" diye karşılık vermedi?

şu olaylardan sonra sercan hala kollanıp şampiyon yapılırsa şu yarışmaya olan azıcık sempatim de kaybolup gidecek. 29 yaşında kulüpsuz kalmış başarısız bir balonun şişirilmesini izliyoruz kaç aydır..

edit: iki arkadaş uyardı, acun'un yaptığı açıklamalarda yukarıda bahsettiğim konuda nisa bayaa ağır konuşmuş ve büyük kısmı kesilmiş. en azından yayınlanabilir daha çok şey söylemiştir diye düşünüyorum, bu olayı bu kadar irdelediysen nisa'nın söylediklerinin daha fazlasını bize dinletmeliydin.
  • bu nisa tam bir çek kezbanı bir insan avrupa'da yaşasa da bu kadar kezban kalabilirdi.berkan denen zıp zıpta geçen hafta potaya yakışır diyordu tokatlandı şimdi mağdur edebiyatına büründü ve o kadar kafa yerinde değil ki çok hırslandım cart curt yapıyor sonra hırs yapınca arkım dört duvar arasında diye söyleyip kendisine ters düşüyor kafa gitmiş evde toparlar artık.barış'a imreniyorum en güzel yerden izliyor bir de bench'te yayılarak oturuyor falan keyifler yerinde.benim anlamadığım bizde arkadaşlık falan var diyorlarda sercan elif arasında yok mu sanki. bu dörtlünün arkadaşlığındansa sercan gibi arkadaşına sahip çıkıp 3 te 3 yapacaksın. sercan'a helal üç dokunulmazlıkta tabiri yerindeyse içlerinden geçti zorlanmadan aldı ve dörtlüden birini yolladı.
  • size sercan yıldırım yasalarını bildiriyorum"

1-sizin survivor dediğiniz bu bitirim dünyasının bütün raconlarını şu andan itibaren tedavülden kaldırıyorum, ayrıca babakoo kelimesinin telafuz edilmesini bile yasaklıyorum, dalga geçmek için bile olsa bu kelimeyi ağzınıza almayacaksınız.

2-açlıktan nefesiniz koksa dahi benden başka hiç kimseden hiçbir şekil ve ad altında yemek villaa ödül is-te-me-ye-cek-si-niz!!

3-halka,labut, küp, puzzle, top, gibi oyun sonlarını becerememis bütün yarışmacılarla şu andan itibaren selamı sabahı keseceksiniz
  • sercan’ınki kadar net sikişi en son c.ronaldo’nun 2-0’ın rövanşında atletico’ya 3 tane sallamasında görmüştüm.
  • sercan’ın hayat amacı sadece popüler olmak, fotoğraf paylaşmak, takipçi kasmak ve ergen kanıyla beslenip para kazanmak olan bir survivor takımına ders verip dersten sonrada bi güzel kaptanlarına boğazına takıla takıla, yemek yedirdiği bir bölüm izliyoruz.

bu şekilde devam ederse ki çok zor 4 e 1 5 e 1 yarışmak çok zordur bir mucizeyi gerçekleştirirse rol yapan modeller ufak ufak iç benliklerini dışa vurmaya başlayacaktır. örnek barış ve berkan sinyaller verdi. ve son ergen bükücü olarak bundan sonraki hayatını yaşayacaktır.
  • sercan gerçekler ortaya çıkınca neden hemen konuyu kapatmaya çalışıyorsun ? daha öğlen gerçekler ortaya çıkacak, taşlar yerine oturuyor diyordun. 21 yaşındaki bir kızın survivor hayatı mahvoldu, ailesine dışarıda yapılmayan itham kalmadı. bu ithamları yapanlar utanır mı bilmiyorum ama hepsine kapak olsun.
  • sercan kız mı yok sana. ver ellerine gel kardeşim. salaklık ta iki kere dünya şampiyonu olmuş nisa da kerimcan faydasında oyuncak olsun.

(bkz: salaklık dünya şampiyonası)
  • bu berkanı da ya*rak gibi başımıza bela ettiler.
  • burda herkes girdiği entry için para alıyorsa, sen alamıyorsan o senin salaklığın oluyor opus dei..

sen de al mal mısın? ha yok sana vermiyorlarsa, o da senin beceriksizliğin.. millet ne yapsın ona?
  • sercan o kadar itici ki barış sevimli gelmeye başladı. barışcığım eminim bu antipatik bireyi yollarsın da şu tekli performansını yarışırken de göstersen hani zahmet olmazsa...

sercan’ı kim yollayacaksa kendisine şimdiden desteklerimi ve sevgilerimi gönderiyorum. bi de geçen biri sercan ve elif’in ilişkisine terbiyesiz bir yorum yapmıştı gördüğüm en arkadaşlık çerçevesi içinde ilişki olabilir, elif erkek ya da sercan kadın gibi geliyor konuştuklarında.

ya nedense yasin ve elif’e içim burkuluyor, babasızlık mevzusundan sanırım, elif arabaları aldı yasin de şampiyonluğu alsın istiyorum da çok zor. karşısına sercan çıkarsa belki.

dümdüz parkurlar da sıktı ha baya, konsey varsa sonuna doğru açıyorum yarışmayı artık. sopayla dürtükleme yapsınlar bari.