• madem durum bu kadar nisa'nın lehineydi, kız neden çıkıp da sercan'ın o kadar tek taraflı değildi, notlar var laflarına "aç oku lan ne yazmışım pis sapık" diye karşılık vermedi?

şu olaylardan sonra sercan hala kollanıp şampiyon yapılırsa şu yarışmaya olan azıcık sempatim de kaybolup gidecek. 29 yaşında kulüpsuz kalmış başarısız bir balonun şişirilmesini izliyoruz kaç aydır..

edit: iki arkadaş uyardı, acun'un yaptığı açıklamalarda yukarıda bahsettiğim konuda nisa bayaa ağır konuşmuş ve büyük kısmı kesilmiş. en azından yayınlanabilir daha çok şey söylemiştir diye düşünüyorum, bu olayı bu kadar irdelediysen nisa'nın söylediklerinin daha fazlasını bize dinletmeliydin.
  • size sercan yıldırım yasalarını bildiriyorum"

1-sizin survivor dediğiniz bu bitirim dünyasının bütün raconlarını şu andan itibaren tedavülden kaldırıyorum, ayrıca babakoo kelimesinin telafuz edilmesini bile yasaklıyorum, dalga geçmek için bile olsa bu kelimeyi ağzınıza almayacaksınız.

2-açlıktan nefesiniz koksa dahi benden başka hiç kimseden hiçbir şekil ve ad altında yemek villaa ödül is-te-me-ye-cek-si-niz!!

3-halka,labut, küp, puzzle, top, gibi oyun sonlarını becerememis bütün yarışmacılarla şu andan itibaren selamı sabahı keseceksiniz
  • sercan’ınki kadar net sikişi en son c.ronaldo’nun 2-0’ın rövanşında atletico’ya 3 tane sallamasında görmüştüm.
  • sercan kız mı yok sana. ver ellerine gel kardeşim. salaklık ta iki kere dünya şampiyonu olmuş nisa da kerimcan faydasında oyuncak olsun.

(bkz: salaklık dünya şampiyonası)
  • burda herkes girdiği entry için para alıyorsa, sen alamıyorsan o senin salaklığın oluyor opus dei..

sen de al mal mısın? ha yok sana vermiyorlarsa, o da senin beceriksizliğin.. millet ne yapsın ona?
  • sözlüğün survivor aşkına bak hele sorsan kimse izlemez.
  • ya herkes özgür ama, ne bileyim ben dayanamıyorum bu programa, pardon, sen de haklısın, herkes özgür dediğim gibi
  • acun sözde akıllı adamsın. buraya sercan lehine enty yazdırınca bir şey değişeceğini mi sanıyorsun ?
  • birisi ersin konusunda sakat olduğuna inanmıyorum demiş üstlerde.. evet sakat olduğu için gitmedi ersin.. çünkü yılmaz erdoğan bkm-2 adlı programda ersin ile konuşarak bu durumu sordu ve ersin de ayağının iyi olduğunu ve yeniden futbol oynayacağını söyledi.. tabii yavaş yavaş gibi bir şeyler dedi ama yemedim ben.. ersin neden elendi ya da kendisi mi ayrılmak istedi bilmiyorum, ancak bu sene performansta yaşına rağmen en başarılı adam ersin idi.. harcadilar onu bence.. acun'un saman altı işleri, şaşırmıyorum artık..
  • yukarıdaki got, sercani sözlükte acunun desteklettiğini sanıyor acilen tineri bırakmalısın koç
hesabın var mı? giriş yap