şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
26640 entry daha
  • ya herkes özgür ama, ne bileyim ben dayanamıyorum bu programa, pardon, sen de haklısın, herkes özgür dediğim gibi
  • sercan'ı destekleyenleri şaşkınlıkla gördüğüm yarışma. lan adam ''ay resmi çizmiş, aya bakarak birbirimizi hatırlıyoruz'' falan diye hikayeler bile yazmış basit bir doğum günü kartı hakkında. şaka gibi.

bir de tüm türkiye'nin önüne çıkıp , ''tek taraflı olmadı'' diye iftira attı kıza.

yani, tüm bunları kabul edebilecek ne yaşadınız geçmişte anlayamıyorum. kız ''abimsin'' dedi, daha ne desin? kafayı mı yediniz siz?
  • acun sözde akıllı adamsın. buraya sercan lehine enty yazdırınca bir şey değişeceğini mi sanıyorsun ?
  • birisi ersin konusunda sakat olduğuna inanmıyorum demiş üstlerde.. evet sakat olduğu için gitmedi ersin.. çünkü yılmaz erdoğan bkm-2 adlı programda ersin ile konuşarak bu durumu sordu ve ersin de ayağının iyi olduğunu ve yeniden futbol oynayacağını söyledi.. tabii yavaş yavaş gibi bir şeyler dedi ama yemedim ben.. ersin neden elendi ya da kendisi mi ayrılmak istedi bilmiyorum, ancak bu sene performansta yaşına rağmen en başarılı adam ersin idi.. harcadilar onu bence.. acun'un saman altı işleri, şaşırmıyorum artık..
  • berkan'ın "çok hırslı bi arkim vardı ama hırslanmayı abarttı şimdi mahpusta, dört duvar arasında" şeklindeki saçma sapan hikayesinin o an uydurulduğundan şüphesi olan yoktur sanıyorum.
  • şu diyalog aslında herşeyi açıklıyor
    sercan: bana çok güzel bi not yazdı.
    nisa: iyi ki doğdun yazdım ?
    sercan: evet..?
  • nisa'ya çok büyük haksızlık yapılan yarışma. bilen bilir bu kız normalde hep enerjik, mutlu, kimseye zararı olmayan kendi halinde bir kızdı. taa ki birleşmeden hemen sonraki voleybol oyununa kadar. suratını astı, oynamadı, konuşmadı. bunlara bir süre devam etti, sorununu sorduklarında söylemedi. en son o numaradan sercan'ın nisa'yı kenara çekip çıkma teklifi ettiği gibi bir şey yayınladılar. akılları sıra orada olayı kapatacaklardı, nisa rahatsız olmuştu çünkü ama ondan sonra bile konu bitmedi. acun'un dedigi tarihler tam olarak birleşme zamanına denk geliyor ve bugün twitter'da gördügüm bir videoda sercan gizem'e çaktırmadan bir not veriyor. sercan yüzünden kız hiçbir zaman rahat edemedi, halbuki çocuksu kendi halinde takılan bir kızdı. durduk yere kız şımarık damgası yedi. bence şampiyon olma ihtimali en yüksek yarışmacıydı ve bu kız yarın elenecek. kısaca sercan senin abv.
  • entry için para alma, almama tribine de hastayım. kısıtlıyor mu? kısıtlıyor ama entry başına 15 tl iyi para abi.
  • 21 gün sakatım diye yatan, takımındaki erkeklere ekstra yük bindirip ersini mahveden sercan son ay vites arttırmış, herkesin içinden geçiyormuş. bak sen.

barış sakatlık öncesi 4 aya yakın konulu film çekerken sercan nerdeydi.

sercan şimdi mi piyasaya çıktı. dipteydi lan adam, performansı nerdeydi.

abileri yanındayken sesini duymuyorduk, içine içine konuşuyordu.

seremonide ne zaman laf gelse "abi sakatım, biraz daha dinlenip öyle dönmek istiyorum" laflarından gına gelmişti.

ne tatlı canın varmış arkadaş. barış raporuna rağmen oynarken ellerini ovuşturuyordun ama. adamın omuzundaki kapsüller patladı, sen olsan emekliye ayrılmıştın bu nazınla.

bilmeyenler de görsün barışı:

haftalık performansta %93'e kadar ulaştı

genel tabloda 100 puanı geçen ilk yarışmacı oldu

yüzdelik sistemde %75 gibi başarı elde eden ilk yarışmacı oldu

haftalık performansta üst üste en iyi erkek oldu

sms spor diyenler açsın gözünü. bu tablo yata yata olmadı merak etmeyin. hele 21 gün yata yata hiç olmadı.
  • aslında berkan sercan’dan daha hırslı ama başarmak çok başka bir şey. o yüzden patlıcan suratı patlamak üzere.
3808 entry daha