şükela:  tümü | bugün
545 entry daha
 • döner tahta üzerine dizilen küpleri bodoslama çeken ve haliyle düşürerek zaman kaybeden ve oyunu alamayan tiplerin yarıştığı program.

  aziz de mavilerin en kötüsü ama çenenin maşallahı var, önce çık oyununu oyna da sonra yaparsın yavru kurt muhasebesini.

  barış reyiz de çıktı yine babalar gibi aldı sayısını, helal olsun. madem diğerleriyle eşit şartlara soktunuz, bu adama uygun parkurlar yapın da adil olsun bari.

  edit: bir aferin de özgür dedeye, 48 yaşında dün best of dahil 3/3 yaptı adam. ayrıca kardelen in de tesettüre girmemesini dilerim, güzel dekoltesi var.*
 • bu sene yıllar sonra ilk defa survivor'a ısınamadım, hatta bu sezonda açıp bir kez bile seyretmedim programı. pandemi zamanı çok hoştu, onun öncesinde güzel sezonlar vardı, fakat bu sezon çok fazla rating göz önünde tutulmuş gibi geliyor bana. acun'un zaten sms olayında adalet terazisine pek güvenen birisi değilim, alakasız insanların da yarışmacı olarak katıldığını görünce bana uzak kaldı yarışma. belki elemeler oldukça, azalmalar oldukça ısınırım tekrar.
 • bugünkü yarışma, kıvırcık saçlı ve ördek dudaklı aysu'nun gözlerini kısıp, ağzını hayata karşı hüzünle açarak bakması gibi.

  o değil de, bu kıvırcığın ağzına akşama kadar 80 tane dominik sivri sineği kaçıyordur.
 • güç oyunu var şu anda, gönüllüler her yenilgiden sonra "açız, gücümüz yok, onlar yemek yediler, hiçbir şey yemedik" şeklinde feryat ediyorlar. ödül oyununu kazanıp pizzayı yeseydiniz o zaman sjsjsj
 • iktidar değişince izlenmesi tavan yapacak program. çünkü benim bildiğim acun yarışmacılara bikini giydirir. reyringler tavan yapar. su içinde kıyafetlerle yüzmeye çalışan insanları gördüğüm gibi kanalı değiştiriyorum, daralıyorum.
 • recep ivedik kadrosu güç oyunu oynuyor şu an. herkes birbirine saygılı, kreş ortamı. ikinci haftada cılız kadro acından öldüğünü söylüyor. üzerine de bu oyun normalde 2 kere, berabere olursa 3 kere oynanıyor. bir kere oynamasına rağmen asıl görünümlü yedek tipli kadro bitikleri oynuyor. konseyde herkes birbirine 10 puan, 10 puan, 10 puan verip survivor adam olacak çocuk sezonunu tamamlarlar.
 • bu fatih denilen adam göz6'da da aynıydı. yıllardır "olmamışlığı" değişmemiş.

  not: o değil de yusuf güney yok. kimse adamın yokluğunu fark etmedi.
 • kadın yarışmacıları oldukça güzel bulduğum yarışma programı. her iki takımda da oldukça taşıngen hatunlar var.
 • bu nasıl bişey arkadaş handikaplı bir adamın güreşini izletiyorlar bize ayıp günah vicdanımız acıyor
 • bu sezon survivor gidişatını bir arkadaş burada çok iyi özetlemiş twitter kullanmayanlar için alıntı yapıyorum.

  barış umarım en yakın zamanda kendi isteğiyle çekilir, maalesef daha çok "pr" amaçlı alındığını düşünüyorum kadroya...

  bu yıl survivor kadrosu tüm zamanların en renkli yarışmacılarına sahip kadroya sahip, fakat geçmişte yaptıkları hatalar ve bu yıl göze batan "pr" çalışmaları sağ olsun halkın tepkisi reytinglere her şeyi açık ve net yansıtıyor.

  amputeleri düşünüyorsan ekstra amputeler arası survivor dijital platformunda vs. düzenleyebilirsin, haksız rekabetten türk halkı zevk almıyor. yanlış anlaşılmasın barış tellinin mücadelesine azmine lafım yok, yolu açık olsun.

  bu gidişatla zaten youtube'a özel sıfırdan kurallarla yaratılmış adil, rekabetçi ve realıty show'un ön planda olduğu yeni bir survivor programı çıkması kaçınılmaz, ülkemizce zaten pek çok kişi ve kurumdan arınacağımız bir yıl olacak 2023.
8 entry daha
hesabın var mı? giriş yap