şükela:  tümü | bugün
  • adam 6 aylık kızıyla vakit geçirmek, onun büyümesini izlemek yerine bebeğini bırakıp survivor'a katılmış. şimdi de "kızımın resmini göremeyecem" diye ağlayıp millete saldırıyor. siktir lan ordan keko. o kadar seviyosan bırakıp gelmeseydin.
  • oyun turabi nin elinde patlamasına karşın hasan yalnızoğlu na yüklenmesi çok ilginç.

ayrıca bozok, sensin şerefsiz! herife bak olm. gider ayak hasan ı da diskalifiye ettirecek. yer mi adam bu çirkef hareketleri.
  • kızını çok merak ediyosan yarışmaya gelmeseydin aq dediğim yarışma.

bozok hasan'la burun burunayken turabi ve yancısı hilmicem'in pis pis sırıttığı yarışma. kinden besleniyor adamlar.
  • bu sezonun özeti

(bkz: 9-9 oldu)
  • bu gece itibarıyla oyların hasan'a akacağı yarışma.

zaten bozok ne lan?
  • bozok değil kanı bozuk. lahmacun tabii umrunuzda olmaz zaten kamera arkasında yemek veriliyor size. ha kızım diye ağlayacaksan hiç girmeyeceksin bu yarışmaya. hasan'ın bir yarışmada hata yapma lüksü yok mu? var.. bu kadar göt olmanın anlamı yok. hasan'a helal olsun peygamber sabrı valla.

edit: bozok, acun'a: ''yapmayız abi'' dedi ve yaşı 45. bu kadar da dönek.
  • tamam turabi kötüdür barzodur falan ama karakteri ne bir bozok ne bir nadya ne de bir anıl değildir. böyle çirkin, çirkef, sinsi ve kaypak değildir. bu ney lan o anili anasi babasi izlemiyor mu acaba? insan biraz utanir bu kadar konusmak yerine. bozok hele ailemi göreceğim ayağına yirtiniyor ama o karakterle ailesi milyonlar izledi lan diye utanipta evi terketmis olabilir. nadyayı zaten çok görmemek lazım sonucta yunan altyapisina sahip.
  • yunan kizi nadyanin iki lavugu bi guzel gaza getirip kavga cikinca kadraja bile girmedigi yarisma.

bu kadar topragi biz nasil kaybettik saniyosunuz aha izleyin iste.

bozukcum suan buralari okuyosundur nasilsa elendin naber gordun mu bebegini doya doya ?
  • bana ilk kez hakkında entry yazdıracak yarışma.

ulan hepsi oyun kaybetti, gitti hasan'a bok atıyor. üstüne yürüyor, küfür ediyor vs. bu ne lan?

bir de turabi'nin bozok'u tutarken "bağır ama vurma" deyişi ve saniyesinde gelen şeytansı gülümseme. herif sadist lan zevk aldı resmen olay çıkmasından.

ha şu ayrı bi olay, ben acun'un yerinde olsam zaten o fotoğrafları direkt verirdim. yazıktır amk.

inşallah reklamlardan sonra öyle bir olay olur, zaten fotoğrafları verecektim gaza gelin diye yaptım der. umarım, ondan sonra bok yere kavga çıkardıklarını anlarlar. ama yüzsüz oldukları için, kendileri yine haklı olur. sonra bire bir konuşmalarda gerekli kişilere bok atma ve laf sokmadan geri kalmazlar.

edit: yapmadı dediğimi, yazık oldu. ayrıca rtük ota boka takacagina bunların reklamlarına taksın, ulan 5 dk oynatıp 15 dk reklamı en son kurtlar vadisi 55. bölümde gördüm. reklam oldu, dizi başladı, aslan bey öldü yine reklam. bak yine uyuz oldum.
  • bozok hasan a diklenirken turabıyle hilmicem nasıl sırıtıyodu pezevenkler turabıde aklı sıra taktık verıyo bagır ama vurma dıyo ulan ne karaktersız ınsanlarsınız .