• önceleri gözüme sempatik, güzel, hanımefendi gibi gelen begüm gün geçtikçe sinirlerimi bozmaya başladı. özellikle konuşurkenki el kol hareketleri iyice baydı beni. bi insan elini kolunu kullanmadan 2 çift lafı bir araya getiremez mi arkadaş?
  • bözök beatiful minds. resmen hayal görüyor, ulan ağzını açıp tek kelime söylemedin hakan'a kalkmış "şöyle konuştum böyle dedim" diyorsun. ulan 65 yaşında adamsın yakışıyor mu bu haller?
  • gönüllülerin şizofren olduğuna kanaat getirdim. "biz sevinirken onları düşünüyoruz, abartmıyoruz." pardon?

hakan bana geldi oyun öncesi özür beklediğini söyledi ben de dedim ki 40 yaşında adamım başkasının lafıyla hareket etmem. ulan izledik sonrasında hakan da söyledi, bozok ağzını açamadı orada. oyun başladı. yalan mı söylüyor yoksa gerçekten söylediğini mi düşünüyor ikisi de çok tehlikeli.

"bir laf vardır" lafını sadece kendisinin söylediğini iddia eden bir turabi var mesela.

hepsi teker teker elensin istiyorum. cidden ünlülerin en kötüsü gönüllülerin hepsine bin basar.
  • bözök'ü endüstri meslek lisesini koy sırıtırsa adam değilim. 2 sene sınıfta kalmış desek herkes yutar. bözök...
  • hasan'ın dhalsima dönüştüğü yarışma.
    ayrıca; (bkz: liberal demokrat parti)
  • turabi ayar manyağı oldu ama maalesef anlayacak kapasite yok. sakatatçı turabi ayara bak ya. ama anlamaz. bu adamın annesine, babasına, öğretmenine üzülüyorum. ıyi kötü emek veriyorsun mahsul turabi, gerçekten büyük hayal kırıklığı. turabi gibi evladım olsa şaka değil cidden reddederim. büyük konuşuyorum ama cidden çok kötü kalpli bir adam. ızlerken asabım bozuluyor.
  • bozok'un kameralar önünde göz göre göre yalan söylediği yarışma
    ödül oyununda geçen muhabbet
    hakan:senden hala bir özür bekliyorum
    bozok:..................
    hakan:sen iyi bi insansın başkalarının gazına gelme
    bozok:.......................
    hakan:sen iyi bi insansın nolur değişme hep böyle kal
    bozok:............................

yani hakan konuştu bozok dinledi

dokunulmazlık oyunu sonrası ise hilmicem-turabi ve bozok'un bulunduğu ortamda bozok hakan'ın kendisinin oyun öncesinde konsantrasyonunu bozup özür beklediğini söylediğini ve kendisinin buna cevap verdiğinden bahsediyo , halbuki hiç cevap vermedi, bu saatten sonra bozok benim için bitmiştir dahada konseye gelmem
  • anlam veremiyorum, beslemeyin böyle programları ey millet sizlere sesleniyorum. bu programları değil sadece televizyonu beslemeyin, kanalları beslemeyin, oturun başka bir şey yapın ne bileyim git spor yap ona ayıracağın vakitte, ya da izlesen bile... bilmiyorum izlemesen daha iyi.
  • hakan ve doğukan gönüllüleri öyle bir yerin dibine soktu ki iki kelimeyi bir araya getirmeye zorlanan gönüllü zımbırtıları saçmalıyorlar şu an.

turabi daha geçenlerde "onlar gülmesin hep biz gülelim" dedi röportajında şimdi diyor ki üzülüyoruz.

hasan "yiyoruz ama sonra yine acıkıyoruz." ama onlar hiç yemiyor kafan basmıyor sanırım hasan? pama o kadar hamuru yedikten sonra protein eksikliği çok normal...

hilmicem "önlerinden mi alıyoruz ödülü, kazanıyoruz gidiyoruz." adamlar hak etmediniz demedi ki? kaybettiğimiz için hem karnımız aç hem mutluluğa açız diyorlar. anlamak niye bu kadar güç?

ulan sen dokunulmazlığı alamayasın diye turabi her türlü psikolojik savaşı yaptı, sen bile dayanamadın o kanka rolünden çıkıp turabi bir sus dedin, begüm seni desteklemedi çünkü sen kazanırsan onu yazacaklardı. karşı tarafa bakacağınıza kendi içinizdeki pisliklere bakın.

doğukan'a soytarılık yap sana da bu yakışır diyen turabi, o adam hiçbir şey yapmasa sırf babası sayesinde saygıyla anılmayı hak ediyor. ki doğukan'ın da çok sağlam bir karakteri var. sen o adamın boku olamazsın. nasıl yetiştirmişler seni hangi hatalı gecenin ürünüsün anlamadım... beyinsiz maymun.
  • her türlü soytarılığı yapıp sonra da adanın en düzgün adamına soytarılık yapıyor diyen zeytinyağı virali bir adet turabi barındıran program.
hesabın var mı? giriş yap