şükela:  tümü | bugün
  • çok şeyler kaçıran insandır. bir de övünür bununla. arkadaş negzel lan ada var, kızlar var. ödül oyunu var.

(bkz: survivor izlememekle övünen insan)
  • (bkz: benim bu)
    zamanin bu kadar gereksiz ve bos gecirilebilecegini dusundugum az seyden birisi. duvara bakarak hayal kursam daha cok eglenir daha az gereksiz zaman harcamis olurum. net.
  • benim bu. neden olarak da öyle hiiiç elit , entel muhabbetlere girmeyeceğim. bu senekileri beğenmedim pek, ondan izlemiyorum.
  • survivor'dan başka;

acunun kutu açma yarışması

lost

game of throns

çalgı çengi elemanlarının yaptığı dizi

trtdeki bakkalın filan olduğu diziyi de 1 bölüm dahi izlememiş biri olarak herhangi bir eksiklik hissetmiyorum.

sen hangi dizileri izliyosun diyosan ; prison break'ı en son izlediğimde 2. hapishaneden kaçıp deniz kenarına gelmişlerdi bir de master of sex diye bi dizi var onu izliyorum arada.
  • maalesef benim de içerisinde bulunduğum kişiler.
    herkes turani diye bir çocuktan bahsediyor. ben de mal gibi onlara bakıyorum. ya arkadaş grubumu değiştireceğim ya da artık izlemeye başlayacağım. hayat böyle ikilemlerle dolu.

edit: adamın adı turabi imiş.
  • benim gözümde kraldır o, bitanedir,alnından öpülesidir
    ulan kaç sene oldu aynı format,aynı senaryo,aynı salak kavgalar,küslükler,insanı keriz yerine koymalar,kız çıktı bize yemekte veriyorlardı dedi hala aç edebiyatı,her sezon bitane mahallenin delisi formatı bırakın artık bu saçma sapan şeylere rayting yaptırmayı,adamlar hala raytinglerde birinci şaşıyorum ya
  • elektrik alamamış, kutuda büyük hissedememiş kişi...
  • vakitsizlikten izleyemiyor olamaz mı dediğim insan. bence fazla şaapmamak lazım.