şükela:  tümü | bugün
  • artık öyle bir noktaya geldik ki, kendini elit zanneden her kişi survivor izlemiyor ve bunu da beyan ediyor. herhalde bir kampanya var survivor izlemiyorum, izleyenleri de kınıyorum yazana birileri 100 tl veriyor olmalı. yoksa bu kadar insan survivor izlemiyorum yazacaklar ve izlemeyen kişiler nedense içerde kim var kim yok hepsini bilecekler...

o zaman kimse izlemiyor ise, bu program nasıl bu kadar tutuyor? neden herkes buraya katılmak istiyor? şirket reklam politikalarında bile inanılmaz uçuk rakamlar konuşuluyor. nedir bunun sebebi?

hadi itiraf edin, izlemiyorum diyen kesim bile izliyor, izlemek zorunda kalıyor...
  • ister inanın ister inanmayın hayatımda hiç izlemedim. izlemediğin şeyin varlığından nasıl haberdar oldun derseniz. internetten gazete felan okurken görüyordum, bu hafta kim elendi belmem ne diye.
  • "survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum survivor izlemiyorum" diyerek desteklediğim kampanya.