şükela:  tümü | bugün
  • az önce tvde denk geldiğim korkunç anlardan sonra başlattığım kampanyadır.

14 şubat 2020 tarihli o ses türkiye programında acun survivor’in reklamını yapmak için yarışmanın 5. gününde psikolojisi bozulan ve ağlayan bir yarışmacının vtrsini izlettirdi ve izleyenler kahkaha attılar.

bu duruma tepki olarak tüm sözlüğü survivor izlememeye ve survivor ile alakalı entry girmemeye davet ediyorum.
  • amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun.
  • izleyenlerin ciddi bir çoğunluğu bu gibi olayları izlemeye değer bulduğu için ratingler tavan yapmıyor mu zaten. ayrıca yarışmanın da adı üzerinde.
  • bu ne şimdi yıllar önce ağlamış birini gösterince gülünemez diye bir kural mı var. asıl duygu sömürme amaçlı vıcık duygusallık şu başlık. dumb and dumberda kafası koparılmış kuşuna ağlayan çocuğa da gülüyordum ben. kendimi mi protesto edeyim!
  • hiç izlemedim.
    son 10 yıldır tv izlemiyorum ya neyse!
  • gereksiz açılmış protesto amaçlı başlıktır. doğru yer olarak survivor 2020 başlığı önerilir. nitekim bildiğim kadarıyla en az 10 entry de bir biri zaten o başlığa yazanlara küfretmek için yazıyor ve olayı kendince ve çok haklı olarak protesto ediyor olacaktır.
  • futbol denilen ve aslında sadece bir oyun olan ama bambaşka saçma sapan anlamlar yüklemeye çalışan uyuşturucu bağımlısı gibi beyni yanmış bir toplumamı yaptıracaksın bunu.

komik olma.