şükela:  tümü | bugün
  • 151 spor entry si ve 123 anket entry si yazan bir yazarın tanımladığı insan. (bkz: ilk taşı günahsız olan atsın).
  • izlemeyenlerin akşam işten çıkıp eve gittiğinde ne yaptığını çok merak ettiğim insandır. lan amcuk hoşafı survivor'u izlemiyorsan fox tv'de kocamın ailesini izliyon, kanal d'de ben bilmem eşim bilir'i izliyon. başımıza lord kesildiniz amına koduklarım.
  • survivor izlemiyorum ama sözlükte hakkında açılan her başlığa entry giriyorum diyen insandan daha dürüsttür.

survivor izlemeyen ama bu konu hakkında sürekli insanlara laf sokan yazarları şu başlıklarda görmek isteriz.

(bkz: eternal sunshine of the spotless mind)

(bkz: a clockwork orange)

(bkz: camus)

(bkz: sartre)

(bkz: tchaikovsky)

yukarıdaki başlıklara yazabilecek yada yazdığın en ufak bi entry bile yok dimi işeme uzvumun eleştirmeni seni.

sen sen evet sana diyorum bu başlığa girip giydirmek için 50 kelimelik haznesiyle beynini yoran yazar. hadi şu yukarıdaki çarpı işaretine bas da sen de rahatla biz de.

edit genc enteller durumdan rahatsiz sevgilimle sevisecegim zaman dilimine karar vermisler ayrica cicek sulama zamanimida gozden gecirmeliyim sanirim. ufkum iki katina cikti tisikkirlir sipirmin.
  • herhangi bir insan olabilir. eğitim veya statü farkettirmez.
    (bkz: ne boktan başlık lan bu)
  • hayatın sıkıcılığından ve çekilmezliğinden bir an olsun uzaklaşmak isteyen insandır. he hayatı güzelleştirmek için daha farklı alternatifler yok mudur ? muhakkak vardır ancak insanın kendi seçimidir, saygı duymak gerekir. ayrıca survivor izleyeni eleştiren insanın tv başında ne izlediğini de ayrıca merak ediyorum. senin hayranlıkla izlediğin yabancı programların yapıldığı ülkelerde de survivor tarzı programlar yapılmakta ve gayet de tutulmakta. zaten tutulmasa acun bunu alıp türkiye'ye uyarlamazdı di mi güzel kardeşim ?
  • cıvık ve sulu zırtlak survivor izleyenden çok da farklı olmayandır.
    aynı gaitanın parliament mavisidir.

orijinal başlık: ciddi ciddi survivor izleyen insan
  • kısmen de olsa benimdir.

izleyen insan kısmındayımdır.

ciddi ciddi kısmına uymamaktayım.

zira gevşek gevşek izliyorum.
  • ben de gayet gevşek izliyorum, laptop önümde başka şeylerle ilgilenirken arkada açık duruyor. herşeyi de kategorize etmeye bayılırız zaten. bu programı bir şekilde izleyip yorum yapan bi yazarın senin izlediğin çoğu şeyi de izliyor olabileceğini düşündün mü?
  • rahat rahat izliyorum. dizi, film izler gibi izliyorum yani ne var ki bunda. yeri geldiğinde yorum da yapıyorum, kafa yoruyorum. kurgu ya da kurmaca, eğlence programı işte bana yetiyor.