şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tv8'de yayınlanan bir programdır. survivor ünlüler gönüllüler'de olup bitenleri konuşuyorlar sanırım. furkan dede ve ece begüm yücetan sunuyormuş.
  • açık ve net bir şekilde hayatımda izlediğim en boş programlardan biri... vallahi billahi birkaç dakikamı harcadım o da evlat acısı gibi koydu...

adamlar öyle ciddi ciddi konuşuyorlar ki, herhalde dedim ülke için ciddi bir meseleden bahsediyorlar... nerde mına koyim, kim ne içmiş, kim ne yemiş?!
  • türk ve dünya tarihinin en gereksiz programı.
  • acunun beynimize yeni tecavüz etme şekli.
  • suan nihat ile furkan'in konustugu programdir. ortak noktalari. (bkz: mus)
  • telegol gibi bir programı kaldıran acun'un tv8'de yayınladığı en az telegol kadar gereksiz program.
  • flash tvdeki programlar bile bu kadar gereksiz değil. bir de önlerine kağıt kalem koymuşlar sanırsın çok önemli bir konu konuşuyorlar. o onu dedi bu bunu dedi çizgisindeki bir program yapıp matah bir iş yaptıklarını sanmaları sinir bozuyor. stüdyo içine ahşap survivor temalı masa vs koymuşlar. aklınızın tavanını seveyim.
  • büyük bir boş bulunmuşluğun eseridir. nihat doğan'daki nasıl bir ciddiyettir öyle.
  • bugün denk geldiğim ve gerçekten şaşırdığım program. bu programı oturup baştan sonra kadar izleyen insanların olmamasını diliyorum, hatta dua ediyorum. bir de öyle ciddi tartışıyorlar anlatıyorlar ki survivor yarışmasını her hafta izlemek ve bu hararetli, ciddi konuşmalara evimden eşlik etmek, sms atmak istiyorum. survivor sandığım kadar basit ve eğlence programı olmadığını bana ispatladı bu güzel program. söylemeden de edemeyeceğim bu ülkede nihat doğan gibi bir gerçek var.