• türk ve dünya tarihinin en gereksiz programı.
  • tartışma o kadar ciddiydi ki ekranda, biran seçimler tartışılıyor sandım. döndüm baktım, konu: gönüllülerden biri diğerinden fazla fındık yemiş.
  • açık ve net bir şekilde hayatımda izlediğim en boş programlardan biri... vallahi billahi birkaç dakikamı harcadım o da evlat acısı gibi koydu...

adamlar öyle ciddi ciddi konuşuyorlar ki, herhalde dedim ülke için ciddi bir meseleden bahsediyorlar... nerde mına koyim, kim ne içmiş, kim ne yemiş?!
  • çok ilginç bir program. 40 yaşına gelmiş koca koca insanlar, "ben efecan fanıyım", "ben serkay fanıyım" falan deyip 3 saat boyunca bidi bidi konuşuyorlar. bir insan nasıl bu kadar boş olabilir aklım almıyor. çok ilginç çook!

survivorı ben de izliyorum o tamam da, bu nedir arkadaş!
  • yayın akışı şu şekilde

semih kaostan besleniyor
    semih elenir
    semih şunu yaptı
    semih fanları niye böyle
    semih ne yapmış
    semih kaostan besleniyor
    semih performansı iyi değil
    semih kötü
    semih yine şunu dedi

serkay pırlanta gibi çocuk
    semih ölsün
    semih lanet olsun sana pislik
    semih kaos kaos kaos
    semih semih semih semih semih

istiklal marşı kapanış. aa pardon son kez bir daha semih kaostan besleniyor
  • ulan seyircisi sunucuya "hakancım da bilir onu çok severim" diyor, sunucu izleyiciye "sağ olun, biliyorum, çok teşekkür ederim" diyor. amk komşuya oyun oynamaya gitmiş de, velilerle oturur gibi program ya inanılır gibi değil asdlfkjasdkş
  • survivor tarihinin en antipatik ikinci yarışmacısı duygu çetinkaya'nın survivor tarihinin en antipatik yarışmacısı sahra ışık'ı savunduğu program...
  • acunun, tişörtçü çocuğu, hohlayıp hohlayıp parlatmaya çalıştığı program.
  • şu anda tv8'de yayınlanan, izlemeye çalıştığım program.
    adamlar ciddi ciddi oturup dünya kupasını yorumlar gibi survivor'da ki yarışmaları yorumluyor. bana göre diyor, galibiyet konusunda şu çok şanslı ama diğeri de boş değil her an gidişatı değiştirebilir.
    yorumlarında falan da gayet ciddiler böyle geyik falan yapmıyorlar.
    bilmem kim geçen hafta ne yapabileceğini tüm türkiye'ye göstermiş. yorumcu karı biraz daha gazı alsa x ismini haftaya da banko kuponlarınıza 1, sistemli kuponlarınıza 1'de 1 eklemenizi öneririm falan diyecek

abi bi su çarpın yüzünüze isterseniz, açılırsınız

yorum getiremediğim edit: yorumcu kişisi "bu sene survivor yeni kanunlarla çok daha çekişmeli oldu." dedi.
  • şimdi zap yaparken denk geldim, çok komik gerçekten seyirci alınıyor programa konuklar filan, ciddi ciddi ülke meselesi gibi oturup tartışıyorlar, ölçüp biçiyorlar, ulan ülke yanıyor kavruluyor bu kadar kafa patlatmıyor kimse, senaryoyu da kendileri yazıyor tartışmasını da kendileri yapıyor. yemezleeer!
hesabın var mı? giriş yap