şükela:  tümü | bugün
  • birkaç yıldır gördüğümüz program. öncelikle başlık olarak doğru yerdeyim, acemi bir yazar değilem.

bu seri içerisinde -2013-2012-2011- tartışmasız en iyi bölüm nihat doğan ve taner gibi orijinal tiplerin bulunduğu bölümdü. nihat doğan desen 'değişik' biri olduğunu zaten biliyoruz, rol icabı değil, taner desen adam gördük ki gerçekten öyle bir kişilikmiş, yıllar sonra bile aynı hiperaktifliğine denk geldiğimiz oldu. o program gerçekten iyiydi. şimdi ise bu sene de var ama bir kaç dakika ilk programına bakmak dışında izlemedim. izlemekte hiç içimden gelmiyor. zaten dizi izleyen, hatta düzenli tv izleyen bir adam değilim- yok yok klasik ekşici izlenimi bırakmak amacım yok gerçekten öyle, ha ama bazı günler boş boş takıldığım olur elbet tv'de ama düzenli bir diziyi, programı takip edemem-

ünlüler gönüllüler dışında da oğuzhan bıraktılı, oylamalarda kafası hep karışık eminin olduğu bölüm iyiydi. bu ikisi dışında izlemedim, böylesi iki bölüm gibi orijinal -yapmacıklık içermeyecek şekilde- bir kadronun geleceğini ise hiç zannetmiyorum artık.

edit: misal nedir aga bu :) http://www.youtube.com/watch?v=3rqojawjkxq
  • her defasında ünlüler takımındaki insanların %80ini tanımadığım yarışma. ne biçim ünlü lan bunlar diyor insan kendi kendine...
  • ünlü olmaya gönüllüler ile gündem olmaya gönüllü ünlüler arasında geçen bir yarışmadır. gönüllülerinin tek derdi ünlü olmak, ünlülerinin tek derdi ise sönmekte olan ünlerini geri kazanmaktır. kazananı her sene acun'dur.

(bkz: birinci belli ikinci kim)