395 entry daha
  • sahranın smslerde merti geçmediğini biliyoruz acun, hiç mi hiç yemedik sen de bunu bil dediğim yarışmadır.

bir de yarışmayı canlı izleyemediğim için acunn.com'dan takip ediyorum ama burdan yetkililere sesleniyorum: site açılır açılmaz daha ilk sayfada kabak gibi "arkasından ne dediler?" bölümüne o hafta elenen kişinin resmini koymazsanız seviniciğim, zira çok büyük spoiler oluyor:/
  • dikkatle izliyorum dedigim yarisma. yalniz neyini dikkatle izliyormusum bilemedim. burda millet paragraflarca doktururken benim en fazla soyleyecegim: akin cok saglam yarisiyor, eslestigi rakip icin bunu yer diyorum; muge hala kilo vermedi cok enteresan; bi de turabi oyle sevinc dansi yaptikca iticilikte cag atliyorsun. zaman zaman heyecanli oyunlar oluyor. onlari da keyifle izliyorum falan.
  • reyting için kıvırdıkça kıvrılan program. yok arkadaşlarının en çok ismini verdiği iki kişi karşıya gidecekmiş. baktıki gönüllülerden bir cacık olmadı, ünlülerdeki gruplaşma iş yapıyor, bari bokunu çıkaralım.
  • şu birleşme işini yapsalar daha güzel olacak dediğim yarışma.

arkadaş ne o öyle 2 kişi oraya 3 kişi defansa geçecek gibi sen oraya o buraya filan. birleştir adaları ne kavgalar ne gruplaşmalar çıkar o zaman reytingi görürsün zaten.
655 entry daha
hesabın var mı? giriş yap