• doğa, güven, barış, uzay, ferah, deha, sevgi, coşku şeklinde, tekerleme tadındaki kelimeleri söyleyerek ev reklamı yapmaya çalışan bir şirket. reklamlarını her seyrettiğimde gülüyorum. özellikle de uzay kısmında...
  • reklamlarini her izledigimde bana "uzay ne alaka be" dedirten bir firmadir. ancak yalniz olmadigimi bilmek guzel bu konuda.
  • web'de http://www.suryapi.com.tr/ adresinde ikamet eden, televizyonlarimizi dora park projesi reklamlari ile senlendiren insaat sirketi. reklamin muzigini sevdim ne yalan soyleyeyim..
  • bu şirketin greenium şantiyesinde staj yapmıştım, hem de 2 yaz. şantiye durmaz mantalitesini gayet güzel kavramış firmadır, öncelikle onu söyeyeyim. sigorta konusunda işçilerine yaptıklarını buraya yazmasam doğru olur sanırım. yine de kendimi tutamıyorum ve yazık diyorum! sen çekmeköy'e 94 tane villa dik, doğudan gelen çoğu eğitimsiz onca insanı deyim yerindeyse hayvan gibi çalıştır, iş senin sorumluluklarına gelince o konuda cimri davran.

herneyse şirketin bünyesindeki şantiye şefimiz şefik bey, kral adamdır, nazarımda süpermendir.
    son söz: greenium'da o villaların çatılarında uyuduğum güzel anları da unutmayacağım. sadece ben değil, diğer stajyer arkadaşlarım, hatta kalfam ne uyurduk be koskoca staj uyuyarak geçti.
  • cep telefonumu nerede ve nasıl kaptırdığımı hatırlamamakla beraber,
    son bir haftadır gönderdikleri sms ler, bilgi-tanıtım-referans ve benzeri tanımları aşıp,
    tacize girmektedir artık şu mahalle istanbul dedikleri çekmeköy'deki projeleri için,
    yeter ama anladım ben, yüzde bilmem kaç peşin verirsem satış yaparken bendenizi "az öpeceksiniz"
    yüzde bilmem kaç verirsem, grup olarak bana atlamayacaksınız felan,
    yeter ama ya, satış ofisinizi basmama az kaldı söylemedi demeyin.
  • bir şirket.bu adamlara bu kadar para vereceğime aynı paraya boğaz'da yalı alırım.
  • (bkz: #26313851)
  • logo seçimi talihsiz olmuş şirkettir zira "osur yapı" olarak okunuyor ister istemez.
  • exen istanbul projelerindeki yüzme havuzunu haremlik selamlık yaptığı iddia edilen inşaat firmasıdır. eğer doğruysa şirket sloganlarında bulunan "uygarlığın mimarı" ifadesinin anlamı daha da belirginleşmiştir.
  • "az az ödeyim üstü kalsın" temali reklam filmiyle beni hayattan sogutan sirket. reklamda oynayan hatun da bildigin yeteneksiz. azalarak bitsin istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap