• çıkış noktası şu tuzaklı fıkradır:

fıkrayı anlatan kişi: vaktiyle pamuk prenses, yedi cüceleri de yanına almış ormanda geziyormuuuş. birden karşılarına bi dev çıkmış ve "hepinizi yiyiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!" demiş. pamuk prenses'in de cücelere minnet borcu var ya, o da "ne olur arkadaşlarımı yeme, ne istersen yaparım!" demiş. dev bi süre düşündükten sonra "tamam bana oral seks yapıcaksın" demiş, pamukçuğum da yazık çaaresiz kabul etmiş. bi süre yalamış yalamış, dev tam boşalırken "oeeeeaaaaaaaargh!" diye bi nida salmış ve bi cüce yemiş. pamuk prenses panikle başını kaldırmış "hani arkadaşlarımı yemiicektin?!" die baarmış, dev de "sus ve yalamaya devam et" demiş, zavallıcık da devam etmiş. sonra dev ikinci kez orgazım olmuş, "oeaaaaaaaaaaaaarhg!" diye bi nida saldıktan sonra ikinci cüceyi de yemiş. pamuk prenses..... (fıkra yedinci cüceye kadar aynen böyle devam eder)
    ...yedinci cüceyi de yemiş. pamuk prenses de bik bik bik bik...dev de demiş ki..sonra kız yalarken yalarken, dev yine orgazm olmuş, sekizinci cüceyi de yemiş...
    dinleyici*: ama cüceler yedi taneydi?
    fıkrayı anlatan kişi: sus ve yalamaya devam et.

atlantisten gelen edit: sözlükte fıkra anlatmak sikkoluğunu da başucu entrisi etmişsin ya, allah belanı versin sözlük ahalisi. ibret olsun diye silmiyorum bırakıyorum.
  • -dede sapık ne demek?
    -sus ve yalamaya devam et
  • - hamit abi yeter artık ya dilim damağım büzüştü!
    - sus ve yalamaya devam et!
    - ama hamit abi bu zarflar çok kötü kesiyor ya...!
    - kes oğlum kes! 10 kişiye araba veriyolar. çabuk yapıştır şunları daha 50 tane var.
  • - yaa patron, bu iş böyle olmayacak. bıktım artık yalakalık modundan, hem diğer çalışanlarla da aram açıldı, dışladılar beni.
    - sus ve yalamaya devam et!
  • kızarkada$ın kardesi dondurma aldıktan sonra bile hala her bi boka atlıyosa söölencek bi$ii
  • -hamdi, baba, senin için topmuş diolar..
    -sus ve yalamaya devam et
  • dunyanin en banal esprilerinden biri olma yolunda hizli adimlarlan yurumektedir. zira herseyin basina getirilebilir bu.

- hey ismet, biz ibne mi olduk simdi
    - sus ve yalamaya devam et

- telefon faturasini yatirmayi unutmadin di mi?

- baba hani bana seker alicaktin?

- naber?

gibi...

kimi insanlar bu banal espriyi artik bir erdener abi havasina sokmaya calismaktadirlar. ancak hicbir komik yani kalmamistir.

(bkz: banal ornek verme ekolu)
  • - oha nooldu buna böyle , birden bire boyunu ikiye katladı yaa !
    - sus ve yalamaya devam et !!
  • bi güç, bi gizem var bu cümlede, uzaklara bakarak söylenmiş gibi..

kararlılığı sen de hissettin değil mi?
hesabın var mı? giriş yap