şükela:  tümü | bugün soru sor
 • silifkeden 29 km geride kalan, kizkalesinin de çok yakinlarinda olan geniş bir koy.
  düzeltme: @im yes perfecto düzeltti: 29 değil 14 km geride.
 • atakent diye de bilinir. "tarihi ismi" corasion'dur.
 • piyasasi cok saglamdir, yaprakli koyu ve denizkent sahil sitesi onu ozellikle ana baba gunudur. ama hala eglence merkezi eksikligi vardir.
 • tasucunda tatilini geciren insanların degisiklik olsun diye haftada 3-4 kere gittigi,isletme ye kafası calısmayan birsuru adamın bir suru sacma sapan mekan islettigi isten anlayan birileriyle cok is yapıp cok guzel olabilecek potansiyele sahip sahil kasabası.ayrıca;
  (bkz: narlıkuyu)
  (bkz: cennet cehennem)
  (bkz: astım magarası)
 • mersin' in sahil ilçelerinde narlikuyu' ya, hadi neyse kiz kalesi' ne kadar deniz pek berrak degildir. narlikuyu'dan 2 ila 3 koy sonra baslayan susanoglu, açik genis sahili ve temiz deniziyle mersin' de en denize girilesi yerlerden biridir. bir zamanlar çadirlara dolu olan sahilinde simdi bir dolu site türemistir. akdeniz mocamp, sitelere uzun süre direndiyse de hizla küçülen alaniyla yok olmus bile olabilir. deniz kaplumbagalarinin yasadigi kazanli, susanoglu' na çok yakindir. geceleri sahilde görülen tuhaf izler kaplumbagalarin ayak izi midir? çocukken öyle derdik, aslini astarini bilemem.
 • silifkeye uzaklığı 7 km olan, mersinde denize girebilmek için gayet iyi bir yer olan silifkeye bağlı belde.
 • son 4 (yazıyla dört) günümü geçirdiğim tatil beldesi. muhteşem bir denize sahip ancak esnafına bar tarzı bir yer varmı gece çıkılabilecek şeklinde bir soru sormaya kalkışırsanız ''buralarda olmaz öyle bodrum daki gibi köpük partileri falan bulamazsınız'' cevabını almanız mümkünmüş* artık nasıl bir intiba bıraktıysak adamda.
 • bugüne kadar hep ufak, şirin, samimi bulduğum bu kasaba, son zamanlardaki ziyaretlerim neticesinde çok farklı anlamlar kazanmıştır benim gözümde. hayatımın sonuna kadar mutlulukla anacağım, pek çok ilki yaşadığım, benim için çok önemli olan güzel anılarıma ev sahipliği yaptığı için artık çok çok daha kıymet verdiğim, sevdiğim bir yer olmuştur susanoğlu.
 • öyle çok fazla tatil yapan biri olmasam da geçirdigim en güzel ve en hesaplı tatillerden birine ev sahipligi eden şehir.

  bi kere kumsalı çok tatlıydı.
  sonra çok fazla yabancı akımına ugramamıştı.
  gayet yüzmeye müsait bi denizi vardı.dipte kaya falan yoktu yani.

  5-6 kişilik,klimalı,denize sıfır bir oda 50 ytl idi geçen sene.
  bildigin 50 ytl
 • son 13 yıldır yaz tatilimi geçirdiğim eskiden süper olan şimdilerde yıldan yıla bozulan güzel köy. insanlar artık tamamiyle keşfetmiş işin boku bu noktada çıkmaya başlamıştır. eskiden kumsalında arkadaşlarımızla gider içerdik. herkesi tanırdık oturanlardan şimdi ise inanılmaz derecede değişmiş ve akşamları kumsalında itten kopuktan geçilmeyen bir yer olmuştur. insanın canını sıkmıştır durduk yerde.