şükela:  tümü | bugün soru sor
  • desteklediğim ponçikliktir. benim gibi sert mizaçlı adam bile farah zeynep’i sol framede görünce yanakları kızarmış anime karakterlerine döndü. keşke her gün gelse de iki çift lafın belini kırsak.
  • sözlükte boş insanları cilalayıp parlatmayı çok seven bir güruh var işte onlar bu durumun sorumlusu.
  • ben olmadım fakat, farah zeynep abdullah'a da ponçik olmayacaksak kime olacağız?
  • başlıkta yer alan ponçik kelimesinin ne anlama geldiğini bilmesem de, abdullah'a gösterilen sevgi, saygının kaynağını bir türlü anlayamadığımı itiraf etmek istiyorum. anlamadım ki, şimdi bu kadının diğer türk kadınlarından ne farkı var? sürü psikolojisi midir nedir arkadaş.
    ya bir tek ben beğenmiyorum bu kadını ya da sözlükte bir tek benim gözüm kör, algım leş. hayreti mucip diyeyim bari sizler gibi.
  • geçmişte ağırlanan bir takım saygısız ve kifayetsiz varlıkların aksine kendisinin kibar ve sempatik oluşundan kaynaklanan durum. ne yalan söyleyeyim bu ponçikliğe biraz önce ben de dahil oldum. olmamak elde değil.