şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 4 yıl 8 ay çaylak kalıp seneler önce yazarlığa terfi etmemle ilk kurşunu atıyorum.
  • 2 sene sürendir.
  • 2 yıl.
  • 10 gün falan sürdü herhalde...

çaylakken yönetim mail attı, dediler ki böyle, böyle gel bir görüşelim yazarlık konunu ele alalım diye... neyse ben de gittim yönetime, beni bir odaya aldılar baktım, 3-5 kişi etrafımı sardı. sağdan, soldan soru yağmuruna tutuluyorum.

hiç unutmam birisi dedi ki, kadınlardan ne istiyorsun, niye bu kadar sert yazıyorsun diye. dedim ki, senin adın ne? ahmet dedi. bak dedim ahmet, seni tanımam etmem ama, evli olduğun üzerine buradaki herkesle iddiaya girebilirim. nereden biliyorsun evli olduğumu diye sordu? ben de, saçlarının çok başka yerlerden döküldüğünü, aynı zamanda kollarında yer yer kızarıklıklar gördüğümü ve bu durumun tipik bir sorunlu evliliğe işaret ettiğini söyledim.

baktım masada bir gülüşme oldu. ahmet harbiden de evli ve boşanmak üzere olan bir adammış. hemen beni yazar yaptılar. o gün, bugün yazıyorum. dünyanın en kıymetli, en dürüst, en aşık olunası varlığı olan türk kızlarını sizlere tasvir etmeye çalışıyorum.
  • 4 yıl... şöyle ki;

2014 yilinda ilk 10 entry mi girdim 2015 te reddedildi. yine girdim bekledim bekledim bi hareket yok 2016 da sikerim ekşiyi dedim giris yapmadim daha (küstüm resmen). 90 gun giris yapmadigim icin uyeligim donmus. sonra 2017 de aklima geldi yine entry girdim, 2018 de yazar oldum. benim hikayem budur.
  • 1,5 yıl
  • yaklaşık 4 sene. 2+2 şeklinde. ilk 2 yılın sonunda sıralamada 1.olmuştum ve o anki modlar tarafından yazar yapılmamıştım. sonraki 2 yıl sonunda yazar oldum.
  • tam hatırlamıyorum ama 6 ay olabilir
  • 4 - 5 ay gibi bir süre almıştı yanılmıyorsam.