şükela:  tümü | bugün
 • tam adı susesi deluxe resort & spa olan belek oteli.
 • belekin kötü yemekleri, kötü personelli 5 yıldızlı uyuz otellerine, kalitesi ve hizmet anlayışı ile çok büyük fark atan yeni açılmış spa oteli.

  yemekleri lezzetli, dekordan yiyeceğe kadar hiç bir şeyde masraftan kaçınmayan, her yerinden havuz ve su kanalları geçen, personeli her daim gülen ve siz daha bir şey istemeden hizmet sağlayan otelin web adresi aşağıdaki gibidir.

  http://www.susesihotel.com/index_tr.htm
 • sahibi, içdaşın da sahibi olan bayram aslandır.
 • mimarisi bakımından sungate port royal'e çok benzeyen fakat sungate port royal'de düşünülmemiş, eksik kalmış, yanlışl konumlandırılmış alanların* daha kullanılabilir hale getirildiği spa oteli.
 • müşteri memnuniyetini ön planda tutan, fiyatları yükses ancak her kuruşunu hak eden bir otel.
 • deluxe, ultra her şey dahil vs. tatil konseptinden ve mekanlarından pek hoşlanmasam da bu otelin hizmet anlayışı, personeli takdir edilecek biçimde bu kavramların içini doldurmaktadır.
 • alcatraz hapishanesi tadında oteldir.

  doktor olan çok yakın tanıdığı ziyaret amacıyla gidilir, kapıdaki güvenlik görevlileri içeri asla girilemeyeceğini açıklar. kaldı ki, "balayı burada yapabiliriz, gezmek güzel olur yarım saat de olsa" gibi düşüncelerle gidip de kapıdan "kovularak" ve neredeyse "tekme atılarak" geri gönderilmemizi müteakiben tüm dostlarıma akıllarına "susesi"nin dahi getirmemelerini tavsiye etmekteyim. zira antalya'da bulunan ziyaretçileriniz ile ayaküstü veya araba içinde görüşmek biraz aptalca oluyor.
 • paydosta, güvenlik tarafından çalışanların çantalarının kontrol edildiği otel.

  neyi çalabileceklerini düşenemedim.
 • muhteşem mimarisi ve beraberindeki lüks odaları ve uçsuz bucaksız havuzlarına rağmen kesinlikle berbat, kaba, anlayışsız resepsiyonistlere ve bunlardan daha kötü güvenlik görevlilerine sahip otel, hiç muhatap olmamak sinirlenmemeniz açısından en iyisi. böyle kötüsünü küçük anadolu otellerinde bile görmedim. bir de yemekleri pizzaları hariç rezaletti allahtan aynı zamanda komşusu (bkz: magic life) ı keşfetme şansımız olduğu ve kullandığımız için aç kalmadık.
 • yemekler dışında her şeyiyle kusursuz olarak nitelendirilebilecek otel.

  şöyle ki, havuzu olsun plajı olsun, odalardaki konfor olsun bir otelden beklenebilecek her şey var susesi'nde, ancak açık büfesini yetersiz bulduğumu söylemek zorundayım. bir de kapalı disco'sundan açıkhavaya direkt olarak çıkılacak bir kapısının olmaması sigara içenler için tam bir handikap.

  gerçi benim konakladığım dönemde otelin resmi açılışı henüz yapılmamıştı, özellikle yemek konusunda bazı eksikleri yaz sezonunda düzeltme olasılıkları yüksek.

  gene de söylemeden edemeyeceğim; her şey dahil tatillerdense çıkıp dolaşabileceğiniz, bir paket winston sigaraya 10 tl vermek zorunda olmadan çarşıyı gezip ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tatilleri tercih edin, 1 hafta otelde malak gibi yatmak yerine aktif dinlenmeyi uygulayın derim.