şükela:  tümü | bugün
  • az ünlü hatta çok az ünlü şarkıcı/eski manken aysu baçeoğlu'nun açıklamasıdır.

önce dilerseniz haberimizi okuyalım:
    "uzun yıllar mankenlik yaptıktan sonra şarkıcılığa geçiş yapan aysu baceoğlu, geçtiğimiz günlerde bursa'da konser verdi.

konser sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan baceoğlu, aşk hayatıyla ilgili, "şu anda hayatımda biri yok. zaten suşi yemesini bilmeyen ve sevmeyen bir erkekle aşk yaşayamam. suşi yemesi gerek" ifadelerini kullandı."

kaynak: http://www.milliyet.com.tr/…rkekle-magazin-2325111/

ve şimdi ayarlar için sözü suserlere bırakıyorum...
  • bok var yer misin ?

hata bunlarda değil bunları gazete sayfalarına taşıyanlarda.
  • suşi = amipli dizanteri, kimse yemesin.
  • kızlarımızın mallığına yine güzel bir örnek serdetmiştir. bak hepsini katmıyorum işin içine ama önemli bir kısmı böyle saçma cümleler kurmaktan çekinmezler. onlara bu özgüveni veren beyinsiz erkek müsveddelerini elimde olsa fransızlar gibi giyotine yollardım. hiç olmazsa güzel ülkem daha hızlı mesafe alırdı.
  • ünlü olamamış bir tipin tartışma yaratarak gündeme gelme çabası. geçiniz.
  • iq puanından büyük sütyen numarası olan her kadının ortak fikridir. dünya haritası versek; "göster bakalım japonya nerede?" diye sorsak acaba gösterebilir mi?
  • bu kadını tanımam etmem, gazetecileri de tanımam.
    lakin bildiğim bir tek şey var adına iletişim planlaması diyorlar.
    muhtemelen bu arkadaşın bir iletişim planlamacısı var ve ablayı cilalayıp parlatıyorlar. gazetelere haber olması sayesinde bir kaç konser teklifi falan almayı umuyorlardır.
    evet bu tip işleri yapan uzmanlar var, içerik veya nitelik önemsiz, önemli olan şey kamuda gündeme gelmek. bu arkadaş da işini böyle yapıyor olmalı.
    bu kadın böyle bir laf etmişse, böyle bir lakırdı etmeye teşvk edilmiştir, muhtemelen böyle bir lakırdıyı espri konusu daha yapmayacak bir zekaya sahiptir ama iletişim planlamacılarının elinde maymun da olabilirler.
    şu tanınma ve bilinilirlik meselesine bakış açısı değiştirilmeli, böyle abudk gubidik, küçük sansasyonel çıkışlarla bilinilirlik sağlanabilir ama lincin geleceği de göz önüne alınmalıdır. bu tip çıkışlar popülariteyi arttırmaz aksine düşürürüz.
  • sormak lazım hanım ablaya (bkz: okinava) nın neresindenmiş.
  • bana ne mına koyim, isterse "g.tüne suşi sokmamış erkekle evlenmem" desin
    düşündümde aslında öyle dese daha çok gündem olurmuş lan, hımm