şükela:  tümü | bugün
  • çok tatlı bir sözlük. güzel düşünülmüş sevdim ben. daha yeni ama geliştiğinde çoğu ürün için ilk bakılacak yerlerden olacak bence.
  • abidik gubidik kadın forumuna benzemiyor. bildiğin sözlük, makyaj, kozmetik, parfüm, şampuan, paraben, vegan, süs püs hakkında bilgi içeriyor. şıkır şıkır. ileride muhteşem bir veritabanı olacak. buraya bakmadan kimse ürün almıycak.
  • incicilerin dadanmasının yakın olduğu sözlük.

en iyi vazelin markalarını okuruz artık.
  • e güzelmiş bu. teması benim sözlük temama benziyor. sevdim. faydalı olacak.
  • makyajseverlerin kutsal bilgi kaynağı olabilir, ya da foruma, kadınlar kulübü ve benzerlerine dönüşür yazık olur. bakalım artık.

gittim bitutam hesabımı olusturdum, gerekli 5 tanımımı da girdim efenm. bundan sonra makyaj vs konuları hakkında entrylerimi oraya yazacağım.

hayyyt bakalim makyajsever badilerle orda gorusuruz artik^^ (holy'm çabuk gel annem bekletme, kıps)
  • bizim türk kızları malumunuz genelde makyaja ve saça önem verir, ancak cilt bakımında gerekli özeni kendine göstermez. haliyle bu internete de yansıyor. cilt ürünleri ile ilgili yorumları bulabileceğimiz site oldukça az. bu sözlük, o açıdan ciddi bir açığı kapatacak bence.
  • yazarı olduğum, faydalı bilgileri bol, takip edilesi sözlük.
  • insanın kafasında başka sözlük fikirleri oluşmasına sebebiyet veriyor.
  • vakit bulur bulmaz, entry bombardimanina tutacagim sozluk.
  • ben bunu bekliyormuşum.

iyi oldu. çok mutlu oldum. en azından blog açmaya üşenip, kendi parasıyla ürünleri kullanıp, yorum yazan arkadaşlarımla bir arada olacağım ve bundan mutluluk duyacağım. tabi ki, sevdiğim makyaj bloggerlarını yine takip edeceğim. böylece bazı bilgilerimin pekişeceğine ve benim gibi kozmetiksever insanların yararlanacağını da umut ediyorum bu pekişmeden.

rose crowley'den selamlar.