• şu sıralar herkesin agzına televole sayesinde sakız olan şarkı. insanlar şarkının adını her ne kadar boşveeeeeer zannetsede asıl adı susma. kenan dogulunun son albünde bulunur, ve yeşim salkımın sevgilisiyle bu şarkıda yaptığı dans macarena'nın tahtına adaydır.
  • susmanın hukukta bir irade açıklaması olup olmadığı konusu vardır ki, üüüüffff pek bi şeydir yani. yani ben gelip sana bi şey satmaya çalışıyorum bi teklifte, icapta bulunuyorum, sen susuyosun ben bekliyorum bu bööle gidiyo. sükut ikrardan gelmiyo burda (bkz: sükut ikrardan gelir) tam tersi sen kabul etmiş sayılmıyosun. amaaaaa...hukukta her zaman olduu gibi kural olarak bu....istisnai olarak kanunda ya da sözleşmede özel hüküm varsa ya da dürüstlük ve iyi niyet kuralları gerçekten gerektiriyorsa susma bazı hallerde kabul beyanı yerine geçer. işte bööle
  • sözleri;

sarılıp yılana ölümüne sevdim hesapsız
    ah güzel allahım
    yine bana mevsim çiçeksiz
    bu defa sarsıntı çok
    ayaklanmıyor içimdeki son halk
    sen gül yine
    boş ver, bo$ ver, bo$ ver
    $$$t susma,
    susma sustukça kimse seni duyamaz,
    susma duyamaz, susma, susma, susma, susma, susma,
    susma, susma
    sus, sus..

$eklinde olan kenan doğulu parçası.
  • aşkın nur yengi nin söylediği susma nin sözü sezen aksu ya, bestesi haris aleksiu ya, düzenlemesi onno tunça aittir.
  • ayni zamanda bir gökhan kirdar sarkisidir.
  • askin nur yengi'nin ilk ve en güzel albümü sevgiliye'de yer alan bir sarki.
  • "susma, annene karşı gelmeni istedim senden, ve sonunda daha cesurca seviştik bak"
    "korkuna son ver, hayat senindir, cenneti kendin yaratmalısın"
    gibi vuran sözlere sahip 1997 trip albümünde yeralan gökhan kırdar şarkısı...
  • güzel bi gökhan kırdar şarkısı sözleri komik de olsa.

sözleri:
    susma
    annene karşı gelmeni istedim senden
    sonunda daha cesurca seviştik bak
    sakın susma
    belki de günahkar biriyim
    eğer onlar böyle iyi ise cehenneme gelsene

korkuna son ver
    hayat senindir
    cenneti kendin yaratmalısın
    korkuna son ver
    hayat senindir korkma ki son ver son ver
  • bir kenan dogulu parcasi. metronom falan degi$ir, olcu degi$ir. yerli piyasadaki pop muzik parcalarina gore ilginc olan bir deneme.
  • alakasız bir biçimde barındırdığı bir miktar shoegaze sosu ile beni dumur eden, fazlasıyla güzel gökhan kırdar parçası.
hesabın var mı? giriş yap