şükela:  tümü | bugün
  • güzel bir kaşar. pakedi 400 gramın altında olanından da satsalar daha güzel olacak.
  • bugüne kadar tadından emin şekilde aldığımız peynir idi. ama son aldığımızın çok kötü bir tadı var. sevilmeyen peynir tadı.
  • tarafımca tadı hiç bilinmeyen kaşardır. ve hiç bilinmeyecektir.
  • bunun artık 1 kiloluğu mu vardır nedir, çok güzel. dikdörtgen olanlarından.
  • kesinlikle çok kötü olan kaşar peyniridir. geçen hafta ilk kez aldım yedim ve hayrete düştüm. kalitesizin kalitesizi ve bol su ile karıştırılmış bir sütle yapıldığına eminim. rengi de tadı da kaşar peyniri değil lastik gibiydi. bir daha zinhar almam. bir de kendilerine sesleniyorum buradan ki tereyağlarınızı son kullanma tarihi yaklaşınca bir zahmet çektirin raflardan 3 hafta önce tereyağı aldım skt ertesi günmüş ki ben hiç bakmazdım skt'ne artık bakacağım. ne işi var günü gelmiş ürünün rafta? tüketici markaya güvenip alıyor ama artık asla sizi almayacak. kendim için konuşuyorum pek tabi.
  • aksine çok güzel bir kaşar peyniri diğer kaşar peynirlerin yiyince normal peynir yemis gibi oluyorum.
  • kaşara en ufak benzemeyen ürün. kaşar dediğin tostta uzar, bu yumuşamış margarine dönüyor.

almayın aldırmayın bu plastiği kimseye.
  • tuz oranını artırmış olabilirler. demin 220 gramlığını komple yedim, yarısında ağzım tuz doldu...
  • erimiş paket lastiği yediğinizi hissedeceksiniz. denemeyiniz...
  • yağ dışında bir tat vermiyor. soğukken gerçekten yenilecek gibi değil. böyle yağ çiğniyorsunuz gibi bir his. almayın yemeyin.