• bana fazla akışkan geliyor, lezzet olarak güzel de biraz daha yoğun kıvamlı olsa daha da güzel olacak.
  • en güzeli orman meyvelisidir. 100 gramı 115 kaloridir.
  • light olanının üstüne %35 daha az kalori yazıyor ama kaç kalori olduğu yazmıyor.
  • gun itibariyle limonlusunu kesfettim ki diger meyveli yogurtlar onunde diz coker tovbe ister...

kasik kasik ciizzkek yiyor gibiyim. bitmesin diye aglayarak yiyorum, gozumde yaslar... acilen yayginlasmali. orgutlenelim...
  • orman meyvelisine zaten hastayken bugün ilk kez şeftali ve kayısılı olanını denedim ve yine çok beğendim. bence sütaş'ın en güzel ürünü budur. 500 gramını tek seferde bitirdiğimi de ayrıca belirtmek isterim.
  • içim'in vardı meyveli yoğurdu, hani çilekli, şeftalili, frambuazlı, hepsi birbirinden şükela, hah işte onun çok uzağında bir yoğurt bu.
    azıcık ılısın diye çıkarıyorsun dolaptan, hemen bozulmuş gibi ekşi ekşi kokuyor.
    o içim meyveli yoğurdun ise üretimini mi durdurdular, ne yaptılar bilinmez, hiçbir yerde bulunmuyor kendisi. halbuki yazın bütün bir günümü 3-4 tane ondan tüketerek geçirebilitem var, yetkilisine duyurulur. *
  • orman meyvelisi(bu nasıl bir isimse) ,iddia ediyorum, piyasadaki en güzel meyveli yogurttur. "çöp gibi kokuyor" türünden çevreden şikayetler gelse de, rengi azıcık acayip olsa da çilekli yogurda bin basar. güzeldir, denenmelidir.
  • reklam kampanyasında mükemmel bir yaratıcılık ve sanat anlayışına şahit olunan meyveli yoğurt.

(bkz: kırıcan mı belimi)
    (bkz: kırıcan mı belimi sütas meyveli remix)
    (bkz: o yoğurtlarda boğulun inşallah)
  • 500 gramlik orman meyvelisini aldim bunun. enfes bir sey.
    ama tabii tek bir seferde yememek lazim. maazallah
  • on numara gece kayıntısıdır.
hesabın var mı? giriş yap