şükela:  tümü | bugün
  • kendisine şu sanatımı hedaye etmek istediğim yazar.

(bunu mausle dokuyan çocik şimdi kör.)

http://sketchtoy.com/51771101
  • sözlükteki ilk badim. hobbit türk erkeklerinin amansız savucusu:) hoşsohbet ve yardımsever kişilik. bakalım büyük badilikler kavgayla mı başlıyomuş? sora editlerim.
  • badilerinin sevgilisi, biriciği olan yazar. biliyorum çok şanslıyım.
  • iradesine hayran olunası, sohbeti hoş, sportmen yazar. bir yandan pektorallerini çalıştırırken diğer yandan "sözlük çok bozdu valla" temalı muhabbete dalmanız olası.
  • kendisine buradan okunmus pirincler yollamak istedigim badim. lakin simdilik su sarkiyla idare etmeli:

https://youtu.be/btpjpfnesv4
  • alp ile eren'in askina kotu gozle bakanlara inat homofobik olmayan duyarli bir yazar.
  • oturup saatlerce muhabbet edesim gelen badim. ardisik gunlerde dogmus olmamizdan midir nedir pek seviyorum yahu. ayrica hayatimda karsilastigim-icinde kendine sakladigi bir tarafi olsa da- kendi gibi davranan, muhtesem/hakli egosuna ragmen sevdigi insanlara karsi gercekten kedi gibi sokulgan bir yapiya sahip nadir insanlardan. kiymetli gardasim :v

gecen zamanlarda bizim ovlan toromanbey'le tatile gelmisti bu sipa. tanisikligimiz da bir baska tatil seruvenine dayanir ama bu baska bir entrinin konusu sghsgj neyse ne diyordum; cidden kotu bir zamanimdi, bu adamin mutlu mutlu oyle bir gulusu vardi ki her seyi bir kenara birakip onun mutlu olusuna mutlu olmustum. boyle de bir super guce sahip. mutluluklari daim olasica, apoletinin gadasini aldigim*

iyi ki var be.
  • "feride tütünü türküye banarda içier
    yüreğinde bir tufan negatifleri
    ölümden gelmiş, kollarıma yakışmış
    bırakamam kimselere
    k i m s e l e r e! "

kimselere bırakamayacağı feride'sini bulmasını dilediğim badim. greyfurtla ve başak burcuyla ortak paydada birleştik. sevgili kabak hanımla beraber ilgilenen hanımları mülakattan geçireceyizzz^^
  • hayatimda boyle bir insanin bulunuyor olusu allahin bana bir lutfudur.

gecen konusurken bana "senin mutlu olman lazim" dedi. ben de her seyi bir kenara birakip mutlu olmaya karar verdim. oyle damdan duser gibi olur mu demeyin, o deyince oldurasim geldi. cunku guven veren bir tarafi var. o diyorsa oyle olmasi gerekiyordur iste. su saatten sonra her ne olursa olsun "mutsuzum, oliyom" temali entri girersem tum sozluk agzima kurekle vursun sfhsdhj seviyorum merkez.

allah yoklugunu gostermesin. isin gucun rast gelsin cicem.
  • ileri geri konuşup türk vatandaşlarına soysuz demektedir. hodri meydan getir dna soy ağacını koy önümüze, bakalım kim kimin türklüğünün önünde diz çöküp töğbe istiyor !