şükela:  tümü | bugün
  • ati zamanda olası süleymancı terör örgütünün olası kısaltması olacak kelime. şimdiden parselleyelim.
  • benimle ilişkili olmayandır..
  • ak partili bir boku beceremeyen mallar çıkar için birilerine yamanmaya alıştıkın olduklarından bu cemaatlere hep muhtaç kalacaklar. fetö den sonra sütö de kandırır bunları, sonrasında süto gider meto gelir. biz o aralar türk lirasından tekrar 6 sıfır atıp paramızı nasıl değerli hale getirdiğimizi kutlarız. muhtemelen tüm bunlar karayalçın ın ankaraya bıraktığı borcun son taksidine denk gelir, tabii o vakitler başkent ankara olursa onuda kutlarız.
  • on yıl içinde buralar entry dolacak biz de yerimizi alalım şimdiden.

(bkz: süleymancılar)
  • şu cemaat bu cemaat demeden cemaatlerin hepsinin birer örümcek yuvası olduğu gerçeğiyle ileride kullanılacak kısaltmalardan biridir.
  • bir göz kırpmayla başlayabilir her şey.

çapkındır bu dış güçler.
  • (bkz: reserved)
  • gelecekte anılacak bir terör örgütünün kısa adı olacak tabirdir.
    yakın zaman icerisinde bir süreliğine batı afrika'da bir ülkede bulundum. bulunduğum süre zarfında çeşitli yerleri ziyaret ettim ve (bkz: maarif vakfı) nın okuluna uğradım. oradaki yetkililerle ülke içerisindeki eğitimden vs. konuştuk, (bkz: fetö) ye bağlı okulların hala o ülkede faaliyette olduğunu ve fransız sömürgesinde bir ülke olduğu için türkiye'nin pek bir etkide bulunamadığından bahsetti. tabi bölgede yalnızca fetö ve bizim devletimize ait olan maarif vakfıbulunmuyor. orada faaliyet yürüten neredeyse tüm stk ve cemaat faaliyetlerinden bahsedildi.
    s.l.ymnc dediğiniz cemaatin, ülkemizde olduğu gibi yurtdışında da devlete karşı asi ve hiç dostça olmayan davranış ve politikalarını sürdürdüklerini söyledi. yakın zamanda uygun koşullar oluştuğunda devletin bu cemaate karşı bir operasyon çekeceği bilgisini verdi. maarif vakfindakiler gördüğüm kadarıyla pek cemaat ve tarikat ehli tipler değildi devletçi kafada yaklaşıyorlardı olaylara ve bence bu güzel bir şey. türkiye'de zaten bu bahsedilen grubun neler yaptığına ne tür düşünceler taşıdığına birçok kez şahitlik ettim. yurtdışında da hükümet aleyhtarı hareketlerine devam ederlerse (zaten oldum olası devlet aleyhtarı davranış ve söylemlerine de denk gelmedim değil) kendilerini devletle bir savaş içerisinde bulacakları bir gerçek. ve başlıktaki tabirden başka şekilde de anılmayacaklardır.