• filmlerdeki sevisme sahnelerinde tum erkeklerin pek rahat gerceklestirdikleri , gercek hayatta "uygulamada basarisizlik" nedeniyle intihara sebep olabilecek * eylem.
  • erkeklerin en basarisiz olduklari konulardan biridir. genellikle bir süre sonra sutyen sahibinin "tamam dur, ben acarim" demesiyle bir sonraki evreye gecilir.
  • ilginctir, kimsenin, iki eliyle normal bir $ekilde acmayi kurmadigi fantezi. ya tek el, ya karanlik, ya agziyla...
    ac karde$im rahat rahat...
  • erkeklerin korkulu rüyası.hele bir de strapless tarzı bir çamaşır giydinizse sevgilinizin vay haline.40 kopçayı açacam derken üsküdarda sabah olur.
  • ilk sevgili tarafından ogretilen aktivitedir cogu zaman .

+ lutfen ben acayım (gulerekten) bana ogretirmisin ?
    - tamam , bak .. once bastırıp sonra iki yana cekiyosun .
    + ... uff ... ııı .. olmuyo ya .. hadi bu seferlik beraber acalım bari .
    - bak soyle .. gordun mu ne kadar basit .. hadi simdi kapıyorum tekrar dene .
    + yaaaa .. acamıyorum .. pfffff
    - hayret bisey ya getir bak elini .. iste boyle anladın mı simdi ?
    + evee .. bu arada cok guzeller . dokunabilir miyim ? ehhehe
  • eğer iş çetrefilli bir hal alırsa, (bkz: gordion düğümü)
  • uçaklarda yapıldığı gibi bir kez gösterilse; bir kez de ingilizce olarak da gösterilse pekala kolaylıkla yapılacak bir eylemdir.

- buna sütyen denir.
    böyle kapanırrr ve de böyle açılır.
    bakınız bir kez daha tekrar ediyorum; böyle kapanır ve böyle açılır.
    şimdi siz deneyin. önce gözler açık yapalım; sonra gözler kapalı ve sırtınızda yapın; işte bu kadar basit!
    (bkz: neşeli antreman)
  • muhtemelen pek çok erkeğin cırt cırtlı sütyenler çıktıktan sonra kolaylıkla, karizmayı dağıtmadan ve daha büyük bir zevkle yapacağı eylem. haydi girişimciler, sizi bekleyenler var!
hesabın var mı? giriş yap