şükela:  tümü | bugün
  • kütahya'da billboardlardaki mankensiz sütyen reklamını bimere şikayet etmişler vatandaşlar "ahlak elden gidiyor" diyerek bimer'e şikayet ediyorlar. firma yetkilileri mankensiz reklama da tepki gelmesine anlam veremediklerini ifade ediyor...
    http://yenikutahya.com/…ini-bimere-sikayet-ettiler/
    edit:
    bir yazar arkadaş aşağıda yalan haber demiş.
    birincisi ;bimer'e şikayet edildiğini firma yetkilileri söylemiş
    ikincisi ; yenikütahya yerel bir gazete habere facebook sayfalarından ulaştım.
    üçüncüsü; böyle birşey olduğuna inanmıyorsa kütahya'da 1 hafta geçirsin
  • sütyeni koyuyorsunuz mankenden niye mahrum bırakıyorsunuz insanları. yerinde bir şikayet.
  • t a m a m
  • o saatte mankensiz sütyenin orda ne işi varmış?
  • benim dikkatimi küçülten yazısı çekti. ne demek küçülten arkadaşım, hemde 2 beden!! bende şikayet ederim böyle bir şey olsa, büyümesi gerekiyor, kocaman olsunlar.
  • adamlar belli ki sütyeni değil,mankeni görmek istiyorlar.
    beklentileri karşılamayan hayal kırıklığı yaratan reklam sonrası gelen şikayettir.
    yoksa ahlak falan hikaye...
  • bu koduğumun bimer'ini memleketteki işsiz gücsüz orospu evlatlarına eğlence olsun diye açtılar herhalde. nerde osuruktan bir şeye bozulan yarım akıllı var bimer'e koşuyor, dincisinden duyarcısına tek yürek tek bilek amına.
  • sütyensiz manken diye okudum . (bkz: yaran yanlış okumalar)
  • kardeşim evinde sütyen takıyorsan yine tak. ama kamusal alanda takamazsıasdajhfkasj*
  • küçülten sütyen olduğu için şikayet ettiklerini düşündüğüm reklam.sonuçta adamların ''ulan demek büyük göğüsler için üretilmiş bu.o zaman büyük göğsü de koysanıza amk!'' diye düşünerek göresi gelmiş olabilir..ama bunu da dile getiremeyecekleri için günümüz konjonktüründe dikkate alınacak bir bahaneyle şikayet etmişlerdir.olamaz mı olabilir. *