• tayt giyme modasına uyan kadınların ne kadar arkasında durduysam bu kadınların da o kadar karşısındayım.

peşin edit: kelime oyunları, espriler, şakalar.
  • erkek bir bireyin sütyen takmamasıyla ilgili şakası da geldiyse bu akım misyonunu tamamlamış demektir.

artarak devam etmesini umduğum bütün dünyaya yayılmasını dilediğim moda.
  • son zamanlarda yaygınlaşmış bir moda akımı.
  • kadıköy'den bildiriyorum; asmalımescit'e doğru yola çıkıyorum, yalansa seni bulurum oglum.

yeşillenmeden ya da görmeden de inanmam. hadi bakiim.

(bkz: seni bulacam oglum)
  • “yaygınlaşmasını istediğim moda”
    “herkes böyle yapmalı”
    “havaların ısınması ile başlaması gereken moda”

evet arkadaşlar bu modayı destekleyenlere sözüm.

önce ailenizin kadınlarından başlayın.
    mesela annenize “haydi anneciğim havalar ısındı sütyensiz çık” deyin.
    kız kardeşinize “aa modadan hiç anlamıyorsun memiktoları fora yap rahat rahat” deyin.
    kız arkadaşınız ya da sevgilinize trip yapın “ modaya uymuyorsun” diye.

değişim;
    önce kendi çevrenizi değiştirmek ile başlar.
    haydi kolay gelsin gençlik.

edit: arkadaşlar sakin lütfen bana özelden hakaret ediyorsunuz da şunu düşünen yok aranızda;
    erkekler başka kadınların yapmasını ister fakat işin içine, namus ve aile kavramı girince muhafazakarca davranır. bu bana göre iki yüzlülükten öteye gitmez.

hiç birinizin sevdiğiniz kadının o şekilde dolaşmasını istemediğinizi biliyorum. çünkü erkek mantığını ancak bir erkek anlar.
    siz de biliyorsunuz ki iş kendinize gelince “aaa ooo vaaaa öyle olur mu?” ya girer.
    ama başkalarının kadınları yapsın siz de seyr-i alem yapın. işte olmaz öyle.

şu iki yüzlülükten vazgeçin rica ederim.
  • sirf "heheheh erkegim ben. o yuzden sutyen takmiyorum." diye espri yaptigini zanneden salaklar icin basligin kadinlarin sutyensiz disari cikma modasi olarak degistirilmesini talep ediyorum. baslikta 1200 entry var. 600'unu bu dangalaklar olusturuyor.
  • modaya uyup netflix [vesaire] üyeliği alıp ilk defa friends izlemeye başlayan ve rachel'a hayran kalan 18-25 yaş arası yeni neslin geri getirdiği modadır o.
  • ben x senedir giymiyorum çünkü erkeğim eheh sikko esprisini yapan 202303'üncü arkadaşı tebrik ediyorum.
  • başlıktaki gerginlik bir nebze azalsın diye aşağıdaki linki bırakıyorum;

nsfw: https://www.reddit.com/r/biggerthanyouthought/

memeye göre değişkenlik göstermesi gereken harekettir.
  • (bkz: ay ben yerim)
hesabın var mı? giriş yap