• teklif edilen kan parasının kabul edilmemesi yüzünden baya baya kafası kesilerek öldürülmüş kraliyet mensubudur.

edit: çocuk istismarı dışında idama karşıyım.
  • selam ben ideolojik ihtiraslarım sebebiyle kendisiyle çelişmekten hiç utanmayan arsız, yarı cahil, çiğ bir solcuyum. bakın arabistan'da bile prensler idam ediliyor ama başımızdaki bilal oğlanlar yaşıyor :(

he unutmadan: yaşasın modern hukuk! yaşasın insanların yaşama hakkı!
  • ismi türki bin suud el kebir'dir.
  • prens değildir o prens olsa duramazsın :)
  • bu versusu vereceğimi akıl edemezdim ama
    (bkz: suudi arabistan vs türkiye)
  • muhtemelen hem suçlu hem de kurbanın zengin olması yüzünden meydana gelmiş adalet görünümü.
  • suudi arabistanda 2000 kadar prens var belki fazladırda bunların sayı arttıkça suç işleme olasılığı fazla.
    hatta birisi amcasını mı öldürmüştü kral abdülaziz sanırım öldürülen.

ve olaydan 3 yıl sonra gerçekleşen idam, idam hoş değil fakat halka idamın arkasından kraliyet açıklaması ile herkese adalet eşit demeleri daha ilginç.
    idam adaleti dağıtma biçimi tabii kan parasını kabul etseydi aile adalet para ile karşılanacakmış.

2000 prensin içinden birisinin idam edilmesi ama emin olamadım,
    belki o 2000 içinden bir prenste olmayabilir.
  • bana gerçekten şov görünümü veren haber resim yok foto yok adamdan cenazeden haber yok. eee bilgi yok lan. nasıl öldü diyoruz biz bu adama. sorgulayın biraz kendi kafanızda. bence kaçırmışlardır bir şekilde bu prensi. bunun anası babası yokmu halletmişlerdir. zaten wahabi tarzda yönetilen yerler hukuk birinin azından çıkacak iki kelime bu ülkelerde. yolu yordamı bulunmuştur. ama adam niye bu konuma düşürüldü medyanın önüne atıldı ne oldu da yada isyan mı etti tahtta iddiamı etti orası ilgi çekici bence işte???
hesabın var mı? giriş yap