şükela:  tümü | bugün
  • suud medyasinda konuşulan iddia
  • eğer doğruysa, cevahir avm'nin batışı ile sonuçlanacaktır.
  • sayiyla 100 binden fazla turk iscinin/vatandasin ve ailelerinin yasadigi suudi arabistan'in turkiye'yi gercek anlamda zora sokacak adimidir. umarim gercek degildir.

2000'den fazla turk berberi ve 3000'den fazla turk restaurant'i var lan ulkede.

haberde suudi arabistan'da ikamet eden ve ziyaretci olarak bulunan turklere 14 gun sure verilmis deniyor.

tanim: bir iddia.
  • ülkedeki saç ekim merkezlerinin iflası anlamına gelir...
  • yok ebesinin amı ali sami. lan adamların tonla mülkü var istanbul'da, sakarya'da. evlerini hibe mi edecekler? zaten iddia deniliyor.
  • keşke olsa öyle bir şey de en azından büyük bir erap kitleden kurtulmuş oluruz.
  • kerelerce şu din, inanç, ırk konularında dikkatli yazın cizin dedik lakin halen odun gibi davrananlar var.. " türkiye islam ile ilişkisini kessin" yazmış.. sabir.. öküze mi tapıyorsun, ateşe mi tapıyorsun, inek mi senin kutsal varlığın yahut hiç mi inancın yok.. olmasın yahu, çünkü bundan sen sorumlusun.. tıpkı islamdan inananların yani müslümanların yani bizlerin sorumlu olduğu gibi.. inanmıyorsan saygı duy.. duymuyorsan, çeneni kapat.. kapatmıyorsan, kapatırlar çünkü.. abuk subuk milletin kutsal değerlerine dil uzatma.. gelelim seyahat yasağı iddiasına.. ben haberi okumama rağmen ihtimal vermiyorum.. keza gerçekten böyle bir adım atarlar ise bu " cinayetten siz sorumlusunuz" anlamına gelir, ki bu da bir çok sorunu beraberinde getirir.. kraliyet ailesi ve amerika sevdalısı arapları zerre sevmem, haz etmen.. bu adımı atarlarsa anlarım ki müttefikleri ile bizi hedef göstermeye çalışıyorlardır.. ülkenin en başarılı adamları bence bu olaya aranmalı ve aydınlatmalı bu sır perdesini.. yoksa sıkıntı büyük olacak..