şükela:  tümü | bugün
  • bayrağında kelime-i tevhid bulunan, islam dininin en kutsal iki şehri mekke ve medine'yi içerisinde barındıran bir ülkenin idaresinden sorumlu aileden bir prensin* yanındaki şeyhler ile birlikte bodrum koylarında lüks bir yatta 10 mankenle eğlenmesi olaydır.

pek müslüman prensimiz bununla da yetinmeyip her gün açlıktan 24 bin kişinin hayatını kaybettiği dünyada bir yemeğe yaklaşık 5 bin euro ödemekte de bir beis görmemiş.

dilerseniz bikinili manken kadınlarla eğlenen bu arkadaşların idare ettiği ülkenin kadınlar için nasıl bir cehennem olduğunu maddelerle sıralayayım:

1-kadınlar siyah giymeli, başları kapalı olmalı ve ayakları görünmemelidir.
    2-kadınlar çalışmamalı, çalışmaları gerekirse erkeksiz bir ortamda çalışmalıdır.
    3-kadınlar araba kullanamaz.
    4-kadınlar aile kısmı olmayan restoranlarda oturamaz.
  • (sozde) islamci ikiyuzlulugunun en sahane sekliyle vucut bulmus halidir. hem bizim serin ege koylarinda, hem de anadolu comarlarinin biz defolup gitmesi beklenen laayiiik azinliga sardigi topraklarda. ama sorsan herife, kadin dedigin carsafla dolasacak, tek basina sokaga cikamayacak, oy kullanamayacak, calisamayacak filan. oldu; cuma'ya beklerim.
  • islam kurallarının arap yarımadası harici işlemediğini gösterir

prens bir de yunan adalarına akacakmış, orada ne cevizler kıracak kimbilir
  • hani nerde bunlar gerçek müslüman değil diyenler

ümmet işte
  • doğru olanı yapmıştır. gidip de bilal oğlan ile mi eğlenecekti?
  • hemen bütün müslümanları kapsayan genellemeler yapılmış. suudi prenslerin müslümanlığı tam manasıyla yaşadığı ne malum? ülkemizde de kimliğinde müslüman yazıp yemediği nane kalmayan birçok insan var. bir insana bakarak genelleme yapmayın..
  • akıllara son model cipinin içinden şeytan taşlayan suudi prensini getirmiştir.bu olay da en az onun kadar düşüncesizce ve gereksizdir.bu tip zenginlik-görgüsüzlük haberlerinin sadece suudilerden türüyor olması da ayrıca şaşırtıcıdır.
    tanım:suudi prensin görgüsüzlüğü olayı.
  • sanki kraliyet ailesinin arabistanda ki yaşam biçimi çok farklı. adamların hindistan, pakistan, endonezya, yemen gibi ülkelerden 17-18 yaşında esir, fakir bakire kızlar için jetlerini gönderdiklerini okumuştum.

ayrıca arabistanda bir kadın ailesinden bir erkek olmadan * dışarı adım atması yasakken, suudi erkekleri için herşey serbest. insanlık tarihinin gördüğü en görgüsüz en cinsiyetçi ülke hiç şüphesiz suudi arabistan'dır.
  • şaşırtmayan durumdur.

hadi bunu da geç, bu adamların otantik tatil bölgelerinde içtiği alkolü benim diyen adamlar içemiyor. nereden mi biliyorum? uzun yıllar arabistan'da yaşayan teyzem ve eşi ıraklı eniştemden. nolacak olm, adamlara kabe yakın, gidip rahat rahat tövbe edip sayacı sıfırlıyorlar. allah yerse tabi.