şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • a song of ice and fire serisi var mıydı sende? olmadı bişın'a fotoğraf mı koysak.
    hakkaten beraber bi foto alayım da teşhirelim diyorum. caninho gelsin askerden onu da alırız hatta, işte o zaman çok suuper olur.

nicki güzel, kendi güzel. sen mühendis bu de, o kim olduğunu çıkarsın.
    bi çeşit nostradamus, her eve lazım. eve alamıyorsanız iş yerinde idare etmeniz lazım.
    bir ara galatasaray maçına mı gitsek, haftaiçi işten çıkıp yetişemeyiz ama haftasonu olabilir, haberleşelim.
  • at meraklısı sözlük yazarı. adamla moskova'da geziyoruz, hacı amca bana moskova hakkında ne söylersin dedim, at heykelleri dedi. koskoca moskova'da at heykellerinin "eksiksiz" yapılmasına takan tek kişidir mübarek.

beraber gezdik tozduk, yemek yedik muhabbet ettik falan derken adam durup durup at heykellerinden bahsediyor.

o günün gecesinde rüyamda "bu kafa ne kafası" diyen bir mecnun, ordan çıkıp "at kafası" diyen bir erdal bakkal gördüm sayesinde.

velhasıl-ı kelam, adam kafa bir adam çıktı(bak hala kafada kaldım ben).. bazı tüyolar verdi elbette at heykelleri dışında. şimdi onları değerlendirmeye aldık, dur bakalım *

unutmadan editi: kendisine beni yaban ellerde yalnız bırakmadığı için teşekkürlerimi borç bilirim. kafamın üstünde yerin var panpa.
  • yanında 3 polonyalı bir adet ukraynalı hatunla beni karşılayan zat. sonra da "asosyalim aslında ben yeağğ..." diyor.

asosyallik tanımını sana veren kişiyi seveyim ben. o ne biçim asosyallik yavrum?
  • bilmeyenler için belirtmek gerekir; evlenmiş, sözlük kızları isyanda..
    niye sözlükle sınırladım bilemiyorum, tüm türkiye isyanda böyle bir değeri rusya'ya kaptırdığımız için.