şükela:  tümü | bugün
  • code geass'de en uyuz olduğum karakter.

(bkz: #15880997)
  • (bkz: spinzaku)
  • en hassas anlarda yirtik dondan cikar gibi bir koseden firlayan, takindigi cakma naifligiyle code geass'in en sinir bozucu karakteridir. hadi sutten cikmis ak kasik olsa o optimistik nutuklarini anlariz da, neyse spoiler olmasin. ayrica "yes, youggv highyinessssss"
  • gaara dan sonra çizdiğim 2.karakter. benden başka kimse sevmiyor sanırım bu şerefsizi
  • tipik bir yetmez ama evetçidir kendisi
  • izlerken tuvalet terliğiyle ağzına ağzına vurma hissi uyandıran bir anime karakteri.
  • hayatımda gördüğüm en sinir bozucu anime karakterlerinden biri
    diğerleri için
    (bkz: inoue orihime)
    (bkz: haruna sakura)
    bu kadar mal olunur mu lan knightmareler siksin seni
    tanım: türkiye'de ki çomar modelinin japon karşılığı
  • bir zamanlar rüyamda sürekli ismini sayıkladığım anime karakteridir.
  • animeyi tekrar izlemeye başlayıp tekrar sinir olduğum karakter. her şey bu ibnenin istediği gibi sikindirik barış anlayışının iyi ve doğru gibi gösterilmesi ile nefretim kat kat artıyor.
  • movie çıkmış izleyeyim dedim . izledim daha yarısında bu orospu çocuğu çomar yüzünden kapattım sinir olup. resmen tipik türk çomarı. adam japonya başkanın oğlu britanya japonya’yı sömürge etmiş ismini dahi değiştirip yakmış yıkmış. neymiş içeriden değiştirecekmiş çomar. daha ilk operasyonda prens’i öldürme suçunu tezgahlayıp infaz edeceklerken. arkadaşı (kimliği gizli halde )çok büyük risk alıp geliyor kurtarıyor. gel bize katıl britanya’yı bitirelim diyor. bu da “prensi sen mi öldürdün he ben yohum o zaman kendi başıma değiştircem ben “ diyor . sonra da “ ya benim mahkemem var ben ona gidicem diyor” lelouch o mahkeme tezgah , seni suçlu bulmak için hazırlanmış diyor . “ yetmez ama evet olsun” diyor . uçan tekme atasın geldi ağzının üstüne. ayrıca bundan itibaren her yerden yırtık dondan çıkan yarrak gibi seri boyunca fırlayıp hem britanya’yı değiştirmek adına bir bok yiyemeyip hem de lelouch’a engel oluyor. tipik yobaz .