şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sigara ağızlığı markası. küçük filtreli sigara ağızlıkları arasında en kalitelisidir. 30'luk küçük paket ve 144'lük ekonomik paketler halinde satılır. ekonomik paketteki adedin, 140 veya 150 gibi yuvarlak bir sayı değil de, 144 gibi hiç de yuvarlak olmayan bir sayı seçilerek ayarlanmış olması enteresan bir yaklaşımdır.

  eklenti: sağ olsun, swiss army bilgilendirdi: adedin 144 olması, grosa kavramındamış.*
 • alıştıktan sonra onsuz sigara içemiyorsunuz ne yazik ki. ayrıca 2, 3 sigara sonrası ağızda ve boğazda oluşan iğrenç tadı da engelleyen fakat zehirli hedeleri yüzde kaç oraninda süzdüğünü bilmedigim filtre markası. yalnız bulabilirseniz eski paketlerden alın. yeni versiyonlarının nikotini tutan hedesini kisaltmislar, 3 sigara ancak idare ediyor. eskileri 4 bilemedin 5 e kadar gidiyordu...
 • sigaranın içindeki tek zararsız madde olan nikotini süzmek gibi aptalca bir işleve sahip sigara filtresi. nikotin alınamadigi icin daha cok sigara icme istegi uyandirmaktadir. sigara ile ilgili faydasız icatların bir sıralaması yapılsa muhtemelen ilk 3 e oynar.
 • "keyifli içim" sloganıyla gönlümüzde taht kurmuş sigara filtresi.kalenderdir,kıyıda köşededir 10 bakkaldan 9 unda yoktur.üstünde biraz daha küçük harflerle süper yazmaktadır orjinali süper süzen filtredir.gizli mesajını ise ironilerle beynimize kazımaktadır."sigara öldürmez süzen öldürür" gibi sigara üzerine eklenen mesajlardan bağımsız olması ise keyifli içim için yeterlidir.iyiki varsın süzen 92...
 • sigara süzgeci, filtresi olarak kullanılır. ama sigaranın ne tadı ne tuzu kalıyor. tamamen anlamsız yapan bi sey.
 • bu filtre şu videodaki gibi olmasa da aynı mantıkta testler yaptırır insana. sigarayı içtikten sonra bakıp derin derin düşünürsünüz. yine de bir şey değişmez.
 • süpermarketlerde alışveriş sonu-kasa önü reyondaki yerini bir türlü yitirmeyen ürün. bunun yüzünden sakızları daha aşağı ve ulaşılamaz yerlere koyuyorlar. lanet şey.
 • 2 gün önce bakkalda görüp merakım ile aldığım sigara filtresi markası. içimi kesinlikle rahatlatıyor, sigaranın tadında hiçbir değişiklik yaratmıyor. nikotini süzdüğü için daha fazla miktarda sigara tüketilebileceğinden endişe etsem de henüz böyle bir durumla da karşılaşmadım. filtrelediği katran ile de dişlerdeki nefretlik sarılaşmayı engelleyeceğini düşünüyorum. bütün bu olumlu faktörler göz önüne alındığında neden herkesin filtre ile sigara içmediği tabi büyük bir soru işareti oluşturdu kafamda. kastığım ölçütte filtreciyim artık.
 • ortamı şenlendirme özelliği var. her zaman bulundurun. en sinirli insanların yanında bile işe yarar. konuşmanıza "şimdi çok eğleneceğiz" diye girin. süzen 92yi aniden ortaya çıkarın ve insanlara sigaralarını bununla içmeye ikna edin. sinirli olduklarından sizi ciddiye almazlarsa, psikopatmışçasına sigaralarına zorla takın. bir süre sonra göreceksiniz ki ne gam kalmış ne tasa o insanlarda. hepsi "a bak simsiyah oldu filtre görüyor musun, çok entresanmış" kafasını yaşayacaklar. kemal sunal filmi izlemek gibidir mübarek.
 • bir haftadır kullandığım sigara filtresi. öksürükler azaldı gibi. gelişmeleri bildireceğim.
  merak ettiğim konu 1 filtre ile 1 sigara mı yoksa 1 filtre ile birden fazla sigara içilebiliyor mu?