• suzuki'nin ihtişamlı cruiser serisi intruder'in orta büyüklükteki üyesi. kardeşi c800 daha klasik kalırken, m800 modern tipiyle dikkati çekmektedir. sahip olduğu motor hacmine oranla daha heybetli görünür. çok güzel stok sesi vardır ve bol custom seçeneği sunar. bir de bunun 1800 cc lik abisi intruder vzr 1800 vardır ki off.
  • uzun zamandır kullandığım motorumu satıyorum. ilgilenenler yeşillendirsin. suzuki vz 800
  • yamaha dragstar -honda shadow- ve vl 800 ıntruder arasında kaldım..

ama boyum itibari ile en heybetli olan ıntruder e çok yakınım..

görüntüsü muhteşem..
  • suzuki'nin orta siklet cruiserı. kullananların iddiasına göre klasik bir görünüm ve performansın muhteşem birleşimiymiş` :tamam sakin. konuyla pek bir alakam olmaması dolayısıylateknik özellikler`e geçiyorum:

teknik özellikler
    renkler siyah, mavi
    garanti 2 yıl veya 30.000km

motor
    tipi 4-zamanlı, sohc, 45° v-twin, elektronik yakıt enjeksiyonu
    sübaplar 4, silindir başına
    soğutma sistemi sıvı soğutmalı
    silindir hacmi 805 cm3
    çap 83,0 mm
    strok 74,4 mm
    sıkıştırma oranı 9,4 : 1
    maksimum güç 52 hp / 6000 dd
    maksimum tork 69 nm / 3500 dd

aktarma
    tipi şaftlı
    şanzıman sıralaması 5-vites

elektrik
    ateşleme tipi elektronik ateşleme (transistörlü)
    çalıştırma sistemi elektrikli marş

ölçüler ve kuru ağırlık
    toplam uzunluk 2370 mm
    toplam genişlik 920 mm
    toplam yükseklik 1125 mm
    aks arası mesafe 1655 mm
    zeminden yükseklik 140 mm
    sele yüksekliği 700 mm
    kuru ağırlık 247 kg
    yakıt depo kapasitesi 15,5 litre

şasi
    ön süspansiyon teleskopik başaşağı çatal, helezon yay, yağ sıkıştırmalı
    arka süspansiyon eklem tip, helezon yay, yağ sıkıştırmalı amortisör
    ön fren disk
    arka fren kampana
    ön lastik ölçüsü 130/90-16 m/c (67h) tubeless
    arka lastik ölçüsü 170/80-15 m/c (77h) tubeless

fotoğrafları için:

http://www.suzuki.com.tr/…odel/buyuk/2_644giris.jpg
    http://www.suzuki.com.tr/…l/moto_sutun/644/1032.jpg
    http://www.suzuki.com.tr/…l/moto_sutun/644/1152.jpg
  • tanıdığımız, bildiğimiz klasik cruiser motosikletlere göre özellikle kuyruk tasarımı ile beğeni toplayan bir suzuki modelidir. kaslı yapısı ile uyumlu olarak arka tarafına doğru modern bir hal alan tasarım anlayışı ve güçlü motoru ile hem şehirler arası gezilerin konforlu bineği, hem de şehir içinde tüm gözleri üzerine çeviren ve kullanıcısının cumartesi gecesini yalnız geçirme olasılığını azaltan karizmatik motosiklet. kişisel tercihim az binilmiş temiz bir modelini bulup custom olarak elden geçirmek. yinede standart olarak binmeyi tercih edenler için ülkemizde farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. maalesef ülkemizdeki vergi yükünden kaynaklı yüksek satış rakamları bu dilberin 2. el piyasasını da olumsuz etkilemektedir. 2005-2008 model bir vz800'e ortalama 14.000-17.000 tl arasında sahip olabilirsiniz. benim gibi orta halli hayalperest bir motosiklet aşığı iseniz rüyalarınıza girer, adamı uyutmaz. gücüm kuvvetim yerinde diyorsanız, benim içinde bebekte bir tur atın lan...
hesabın var mı? giriş yap