• yan bakanları donunda sallayıp fırlatabilecek imajını sağlam sesiyle perçinleyen şarkıcı. daha ciddi şarkılar söylese ne de güzel olur.
  • tvoi glaza ( gözlerin) şarkısını günlerdir dinleyip duruyorum. müziğin, dili, dini ırkı yok arkadaş. duygu her türlü geçiyor karşıya!
  • tvoi glaza'sı kadar sluchaynaya'sı da güzel olan ablamız

https://www.youtube.com/watch?v=b_xbff04om8
  • rus kadınları ile ilgili birşey duysam aklıma hep "sen istiyor duj verecek yuz dolar" cümlesi gelir.
  • lan bu kadına da entry girilmiş ya......şarkıları kendinden güzel ablamız,,ablam,anam,bebeğim,hemşehrim,,sesine yandığım,,yoluna ölenleri gömdüğüm...yalarunu...
  • birtakim estetikler ile bu hale gelmis olan sarkici. eski haline bakinca anlayabilirsiniz bunu. guzel sarkilari var, sesi de cok guclu, fizigi de...
    benim asil demek istedigim o degil, gectigimiz haftalarda ikinci kizi dunyaya geldi. aylar once “cocugumu dogurcam” diyerek ara verdi sahnelere, dogurdu geldi; superstar adli sarkiya hamile haliyle klip cekti bu arada. neyse konu su, cocugun babasinin kim oldugu bilinmiyor. till lindemann oldugu soylentisi var gerci ama bir allahin kulu da kim la bu cocugun babasi demiyor, bizde unlu bir sanatci bu durumda olsa neler olurdu, magazin basini rahat birakir miydi hic, bilemiyorum.
    neyse, moskova magazin dunyasindan gelismeler bunlar sayin seyirciler. esen kalin.
  • işçi bir ailenin çocuğudur. küçüklüğünde haftasonları pazarda türkiye'den gelen havluları satan annesine yardım etmiştir.
  • ukrayna asilli rusca sarki soyleyen sarkici. rusyada cok populer kendisi. polina’nin en buyuk rakibi sanirim :)
    ayrica till landemann’la bir iliskisi var.
  • şarkıları güzel, klipleri güzel. para damoy istanbul’da çekilmişti!
hesabın var mı? giriş yap