• rae sremmurd'ın üyelerinden biri.
  • geçen gün konserinde bir hayranı tarafından suratına telefon atılmış ve dudağı yarılmış şarkıcıdır. olm telefon niye atarsın ki sahneye sjjsjdjddjd

kendisini ilk nicki minaj’ın remixini yaptığı no flex zone’da duymuştum. black beatles, no type falan derken iyi patladılar. şarkı da söylediği için pek rapçi gibi gelmiyor bana. zaten yeni çıkan rapçiler nefretim ama bu nedense itici gelmiyor.

yüzyıllar boyunca dinlediğim unforgettable adlı şarkının da içinde kendisi. gerçekten çok iyi şarkıydı. bir tek bunun kısımlarını dinleyip kapatıyorum zaten french montana sarmıyor. bu aralar yakın takibe aldım bakalım bakalım görücez.
  • guatemala şarkısında gayet güzel iş çıkarmış yeni nesil türkücü. iki üç tane daha böyle iş gelirse adı daha çok duyulmaya başlanır.
  • yazmayayım yazmayayım diyorum ama, ulan bu sözlük kafayı yemiş arkadaş bu başlıkta nasıl 3 entry olur aklım almıyor.

slim jxmmi ile halen sürdürdükleri rae sremmurd grubunda direk göze batar, jxm'e göre daha çok ayrı olarak takılır diğer sanatçılarla ft. atar kendileri.

en az the weeknd kadar temiz vokalleri olan ses sanatçısı, son albümleri sr3mn dehşet olmuş, sesine hasta olduğum piyasada sayıları az olan efendi siyahilere örnek olabilecek 2-3 kişiden biri.

edit : ekleme
  • ileride değerlenmesi muhtemel olan 1995 doğumlu hip-hop sanatçısı. abisi slim jxmmi ile rae sremmurd'un bir üyesidir. bazı şarkıları oldukça başarılı, kendisi de kardeşine göre biraz daha sivriliyor.
  • çok yetenekli ve başarılı bulduğum sanatçı. neden bu kadar az biliniyor türkiye de anlayamıyorum. gelecekte efsaneler arasına girmesi içten bile değil.
  • post malone a her türlü fark atacak olacak arkadaş

sunflower şarkısı şimdide efsane olmaya aday
  • yıl olmuş 2019 bu adamı tanıyan sayısı az :)
  • sunflower

her (bkz: nevertheless) dendiğinde beni benden alan şarkıyı söyleyen şarkıcı. bayılıyorum bu kelimeye ya, telaffuzu çok güzel.
  • close, sunflower, black beatles gibi çok iyi işler çıkarmış egzotik hayvan sevici. asla ırkçılık olarak algılamayın ama çocuk maymuna benziyor ilginç bir şekilde. tek benzeten ben olmamalıyım ki evinde maymun besliyormuş..
hesabın var mı? giriş yap