şükela:  tümü | bugün
  • müthiş bir gelecek vaat eden twitch kanalı.

kanalla tanışalı çok olmadı fakat kanal sahibi alpcan alpar ın sanatla oldukça içli dışlı olması diğer oyun içerikli kanallardan bir adım öne taşıyor benim gözümde. söylediğimi açmam gerekirse bu içerik üreticisi arkadaş kanal izleyicilerine güzel manzaralar eşliğinde şiirler okuyor, sohbetinden ödün vermeden çok güzel çizimler yapıyor ve saatler su gibi geçiyor.

üstteki yazar arkadaşın bahsettiği discord'tan yayına bağlanma olayını daha göremedim ama sabırsızlıkla bekliyorum. kim bilir belki bizi konuk eder de yurt dışında yüksek lisans yapan bir öğrencinin deneyimlerini paylaşırız. *

türkiye twitch'i için çok farklı bir içerik. başarılarının devamını diliyorum.
  • iki yayınını izlemiş olmama rağmen farklı olduğunu hissettiren bir yayıncının sahip olduğu twitch kanalının adı. frp seviyorsanız bir bakın derim.
  • youtube ve twitch te ki kayitlarini yolculuk yaparken podcast gibi dinliyorum. hikaye anlatimi cok guzel ve npc taklitleri muazzam.
  • harika bir twitch yayıncısı ve youtuber. dikkat! rpg'leri bağımlılık yapar.
    (bkz: 6 tarot kartı ve lanetli bebek hikayesi)
  • hiç komik değil (nam-ı diğer komedyshow) ekibiyle muhteşem bir role-play yayını yapmıştır. memleketin bugüne kadar yapılmış en eğlenceli işi budur kesinlikle. hepiniz çok yaşayın dostlar!
  • frp yayınlarına ilgi duymamı sağlayan yayıncı. mutlaka bir sürü insan daha önce yayınlarını vs. yapmıştır. ancak oynattığı sistemle, konuklarıyla(özellikle ehvenişers) olan uyumuyla, komple bir dm. karakterlere yaptığı seslendirme için bile dinlemeye değer. tabi konuklar da epey önemli. şu an beraber oynadığı ekip çok uyumlu. serinin daha sürmesi dileğiyle.

bir diğeri için (bkz: solitaria'nın son uçuşu) (bkz: mert günhan)
  • (bkz: tumblr boy) *
  • muhteşem bir ehvenişers finaliydi gerçekten.ekibe ve sana çok teşekkürler dm.

buradanplaylist'e ulaşabilirsiniz.bence ulaşın.
  • şöyle de bir spotify sayfası vardır.