şükela:  tümü | bugün
  • tam olarak ne zaman çıktığını kestiremediğim tropikal esintili en az 1 adet rapçinin bulunduğu poptrik şarkı furyasının 2017 ilkbahar ayağı. eğlenceli şarkı ama 1 haftadır eğlenerek dinliyorum.

drake'in find your love şarkısı bugün çıksa 8 hafta hot 100 listesinde 1. olur. müzik piyasasında öyle bir ortam var. bu şarkı da find your love'a benziyor zaten.
  • çilekli soda gibi bir şarkı.

"shimmy shimmy yay ...
    shimmy yay shimmy yay
    swalla la laaa"
  • ne biçim şarkı derken yavaş yavaş hoşuma gidendir. ahlaka mugayir tabi o ayrı.
  • bu yaz sıkça duyacağımız çok şeker bir şarkı.
  • 2017 yazında istanbul metrolarında ve metrobüste patlamış şarkı. kimin müzik dinlediğini fark etsem şu şarkıyı dinliyor bir de kulaklıkla bile ayırt edilebilen ilginç bir havası var. her defasında ''ne dinlediğini biliyorum ezik keko seni ben bunu martta dinliyordum be'' gülüşü atıyorum, işin kötüsü kimse çakmadı henüz asjhsjdhskdjhjs.
  • sevsem mi nefret mi etsem karar veremezken üç beş dinlemenin sonunda nefret ettirdi kendisinden. hızlı desen hızlı değil yavaş desen yavaş değil. sanıyorum üstü açılan arabası olan insanlar için yapılmış bi şarkı.
  • alkolün su gibi aktığı, güneşte kavrulmuş ten kokan, sekse ulaşmanın kolay olduğu tatil beldelerini aklıma getiren güzide eser.

ankara ayazında ya da istanbul trafiğinde dinlenmez bu şarkı... moral bozar.
  • shimmy shimmy yay, shimmy yay, shimmy ya (drank) / swalla-la-la/ freaky, freaky girl

sözleriyle dilime dolanan, müziği de tam dans etmek için yaratılmış bitter abimiz ft. koca popolu bitter ablamızın yaptığı şarkı.