şükela:  tümü | bugün soru sor
 • alışık olunmadığı için başlangıçta bile sinir bozucu bir zorluğa sahip ama bu zorluğundan ötürü kendini oynatan platform oyunu.

  şimdi normal bir platform oyununu alıyorsunuz. sağa sola hoplayıp zıplarken bir anda ekranın bir bölümü saat yönünde, ya da tam tersi yöne dönüyor, veya tepetaklak oluyor. bundan sonra kontroller de değişiyor tabi. her hareketi düşünerek yapmak durumundasınız.

  buyrun:

  http://steamcommunity.com/app/670610
 • motor sistemi iflas ettiren, beyin loblarını tek tek hissettiren yepyeni bir türk yapımı platform oyunu. geliştirici stüdyo teamtrap henüz üç gün önce yayımladı steam üzerinden. oyun tamamen türkçe ve seslendirmeye sahip. bir platform sever olarak mekanikleri bayağı başarılı buldum fakat grafikleri cilalasalar* fena olmazmış, mobil oyun algısı yaratıyor biraz.
 • fikir mükemmel. oynanabilirlik de güzel gözüküyor. her şey çok güzel görünüyor. birazdan alıp akşam eve gidince deneyeceğim kısmetse. orhun kayaalp'ten ilk 2-3 bölümünü izledim ve o bile beynimi yakmaya yetti. milliyetçi duygularla yazmıyorum bunları. cidden güzel iş olmuş.

  çok güzel fikir bulmuşsunuz. oynanabilirlik görebildiğim kadarıyla iyi duruyor. tam akşam eve gel, çay eşliğinde puzzle çöz işi. yalnız nacizane bir eleştirim var: hikayesini falan bilmiyorum oyunun ama şu oyunun aynısını sci-fi ve biraz daha eli yüzü düzgün grafiklerle süsleseniz ciddi anlamda üst seviye bir oyun ortaya çıkabilirmiş. üstteki arkadaşın da dediği gibi mobil oyun intibası oluşturuyor bu haliyle. şöyle hemen düşününce karakterimiz bir andoid olsa, hafiften mistik bir atmosfer, anahtar yerine daha mistik bir eşya, alınca viyyyyong diye bir ses ve ortam bir anda değişir farklı bir boyuta geçmiş gibi oluruz falan. hoş olmaz mıydı?

  neyse bu haliyle bile parlak bir fikir. umarım level tasarımları da başarılıdır. baktığınız zaman çok basit bir level dizaynı yapmışlar ve tek bir hareketle sadece ekranımızdaki görüntü değişiyor. hem zor hem de kolay tasarlanan bir oyun. cidden kim düşündüyse tebrik ediyorum. yaratıcı bir arkadaşmış.