şükela:  tümü | bugün
  • marilyn manson versiyonu tam manasıyla hastalıklı ve o kadar da güzel olan şarkı. ibnetor çok iyi yorumlamış.
  • marilyn manson'ın bir acayib cover'ladığı parça. iyi mi kötü mü bilemedim.
    http://youtu.be/_tm-1yrztqg

youtube'da şöyle de bir fıkra yazılmış altına:

"hitler, bieber, and marilyn manson. they meet the devil sitting on his throne,and he asks them why they're in hell.

hitler: i killed 20 million people and caused a holocaust on the jewish population.

devil: good, good, sit to my right.

bieber: i poisoned world of music with my little faggy voice who irritates every normal person in the world.

devil:you are idiot. well done, sit to my left.
    and why are you here?

marilyn manson: get off my throne bitch! "
  • haluk bilginer yorumu da çok iyidir.

edit: uzun bir süredir* ses ve görüntüsü senkronsuz olan videoları dolanıyordu. senkronlamışlar artık.
    http://www.youtube.com/watch?v=9dhb9muaijc
  • ne kadar ucube olsa da marilyn mansonda da duygu olduğuna kanaat getirdiğim şarkı.dış görünüşe bakmamak lazım(marilyn mansonda bakmamak ne kadar mümkünse atık).son kısım olağanüstü.bir isyan, bir zavallı ses tonuna geçiyor ya,beni benden alıyor.
  • haluk bilginerin efsane şekilde söylediği şarkıdır.bundan daha eğlenceli söyleyen birinin çıkabileceğini sanmıyorum. naptın abi sen yaa?

http://www.youtube.com/…9dhb9muaijc&feature=related
  • herkes bir şeyler arıyor.. kimi seni kullanmak istiyor.. kimi kullanılmak istiyor`.. tüm bunlar aynı anda aynı odada aynı insanlar arasında oluyor.. ama kimse aradığı, istediği şeyi söyleyecek kadar cesur değil; kimse hareketlerinin olası sonuçlarını taşıyabilecek kadar gözü kara da değil.. kimse o denli çaresizce istemiyor aslında birşeyi... sadece kendilerini oyalıyor bu insanlar..
    devam edebilmek için bir parça tahammül yeterli..
  • marilyn manson'ın coverladığı, bir şarkı nasıl bukadar güzelleşebilir dedirten şarkıdır. klip ise marilyn manson'a yakışan tarzdadır*` :ürkünç`` :iğrenç`
  • marilyn manson versiyonun başında biri "yaaaangııııın vaaaaaarrr" diye bağırıyor.
  • bazı ergenler için, şimdilerde kuşum aydın'a benzemeye başlayan (neyse ki sons of anarchy'deki psikopatlığı imdada yetişti) marilyn manson'a aşık olma sebebi olan şarkıydı yıllar önce.

aynı zamanda eurythmics hayranı anneyle yapılan uzun yolculuklarda bağıra çağıra söylenen güzide şarkılardandı. 2 kuşağın ortak noktasıydı, here comes the rain again misali.

o yaşlarda marilyn 'everybody's looking for something, some of them want to use you, some of them want to get used by you, some of them want to abuse you, some of them want to be abused!' dediğinde sözlere pek de dikkat etmiyorken şimdilerde ne demek istediğini çok iyi anlamış hatta 'i wanna use you and abuse you, i wanna know what's inside you!!' diye çılgın atma yaşına gelmişsinizdir fark etmeden..
  • turkcesini de verme zamani gelmis artik.

tatli rüyalar
    tatli rüyalar bundan yapilir
    ben kimim ki karsi çikayim?
    dünyayi ve yedi denizi dolastim
    herkes bir seyler ariyor
    bazilari seni kullanmak istiyor
    bazisi senin tarafindan kullanilmak
    bazilari seni kötüye kullanmak istiyor
    bazisi da kötüye kullanilmak
    seni kullanmak ve kötüye kullanmak istiyorum
    senin içinde ne oldugunu bilmek istiyorum
    kafani yukari kaldir, ilerliyoruz